Наталія Остапченко: Обговорили питання організації спроможної мережі закладів охорони здоров’я області

09.04 10:56    
Наталія Остапченко: Обговорили питання організації спроможної мережі закладів охорони здоров’я області

Реформа передбачає створення кількох рівнів лікарень: надкластерні, кластерні та загальні. Тож, аби обговорити питання об’єднання медичних закладів перша заступниця начальника Житомирської обласної військової адміністрації Наталія Остапченко провела засідання робочої групи ОВА щодо питання організації спроможної мережі закладів охорони здоров’я Житомирського госпітального округу. В обговоренні брали участь заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Ширма, народні депутати України Сергій Кузміних та Арсеній Пушкаренко, голови громад та представники медичних закладів області.

Директор Департаменту охорони здоров’я Житомирської ОВА Олександр Торбас пояснив, що новий підхід має на меті сформувати в Україні спроможну мережу закладів охорони здоров’я, що забезпечуватиме медичне обслуговування у межах відповідного госпітального округу та надати змогу організувати належну якість такого обслуговування, своєчасність та доступність для населення, а також ефективне використання матеріальних, трудових та інших ресурсів.

За його словами, зараз кожний госпітальний округ має сформувати трирічний план розвитку спроможної мережі та окремі плани розвитку медичних закладів. Також обов’язковою умовою для таких закладів є забезпечення споруди цивільного захисту з дотриманням вимог безбар’єрності.

Олександр Торбас представив членам робочої групи ОВА та представникам медичних закладів формування спроможної мережі закладів охорони здоров’я Житомирського госпітального округу, яка складатиметься з чотирьох госпітальних кластерів, а саме: Житомирського, Звягельського, Бердичівського та Коростенського.
Наталія Остапченко: Обговорили питання організації спроможної мережі закладів охорони здоров’я області

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України 28 лютого 2023 року схвалив Постанову №174 «Деякі питання організації спроможної мережі закладів охорони здоров’я», яка передбачає оновлення підходів до визначення госпітальних округів та впровадження сучасних підходів до формування мережі медзакладів.

Наразі в області ведеться активна робота з налагодження концепції функціонування мережі закладів охорони здоров’я відповідно до зазначеної постанови.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 16:30
Псевдоворожки ошукали громадян на сотні тисяч гривень, ...
Вчора 16:30
Слідчі поліції викрили посадовця медзакладу, який допом ...
Вчора 16:29
Вигадана інвалідність із «легальним» пенсійним забезпеч ...
Вчора 16:29
На Харківщині поліцейські знешкодили ще один канал неза ...
Вчора 16:29
13 000 доларів за проходження служби у тиловому підрозд ...
Вчора 16:06
Андрій Сибіга провів телефонні переговори з Віце-прем’є ...
Вчора 16:04
Уряд удосконалив механізми залучення добровольчих форму ...
Вчора 16:02
Бюджетна підтримка та відновлення: Міністр фінансів Укр ...
Вчора 16:00
Як розвивати конкурентні компетентності студентів: нови ...
Вчора 15:58
В Україні зʼявиться програма розвитку волонтерства ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення