Сьогодні ми вшановуємо пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу, — Віталій Бунечко

18.05 14:55    
Сьогодні ми вшановуємо пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу, — Віталій Бунечко

Сьогодні, 18 травня, ми вшановуємо пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу. Це нагадує нам про жахливий злочин радянського режиму, який стався під час Другої світової війни. Депортація кримських татар, розпочата в цей день у 1944 році, призвела до катастрофічних наслідків – понад 30 тисяч людей загинули від голоду, хвороб та виснаження.

Радянська влада десятиріччями не визнавала цього злочину. І не давала можливості кримським татарам повернутися на свою рідну землю. Як ми бачимо, гідні послідовники радянських злочинців і зараз продовжують кривавий режим попередників. З початком окупації Криму Росією у 2014 році, саме кримськотатарський народ одним з перших став об’єктом переслідування російського окупаційного режиму.

Тисячі кримських татар та українців в Криму були змушені покинути свої домівки через репресії, позбавлення прав на культурну та мовну ідентичність, можливості зберігати релігійні традиції.

Те саме ми бачимо на територіях, окупованих після повномасштабного вторгнення росії в Україну. Біль кримськотатарського народу є нашим спільним болем. Ми ніколи не забудемо і не пробачимо злочини радянського та нинішнього російського режимів. Ми точно відновимо історичну справедливість, коли багатонаціональний український народ буде жити на своїй рідній землі у вільній незалежній Державі.

Переконаний, що окупантів та керівників – держави-терориста, винних у геноциді українського народу, зокрема й кримських татар чекає суд та покарання, на яке вони заслуговують.

Пам’ятаймо нашу історію, шануймо героїв та діймо разом задля нашої Перемоги!

Начальник Житомирської ОВА
Віталій Бунечко

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 16:30
Псевдоворожки ошукали громадян на сотні тисяч гривень, ...
Вчора 16:30
Слідчі поліції викрили посадовця медзакладу, який допом ...
Вчора 16:29
Вигадана інвалідність із «легальним» пенсійним забезпеч ...
Вчора 16:29
На Харківщині поліцейські знешкодили ще один канал неза ...
Вчора 16:29
13 000 доларів за проходження служби у тиловому підрозд ...
Вчора 16:06
Андрій Сибіга провів телефонні переговори з Віце-прем’є ...
Вчора 16:04
Уряд удосконалив механізми залучення добровольчих форму ...
Вчора 16:02
Бюджетна підтримка та відновлення: Міністр фінансів Укр ...
Вчора 16:00
Як розвивати конкурентні компетентності студентів: нови ...
Вчора 15:58
В Україні зʼявиться програма розвитку волонтерства ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення