Керівників підприємств-боржників зобов’язали до 1 вересня 2010року ліквідувати мінімум 30% боргів з виплати зарплати

Керівників підприємств-боржників зобов’язали до 1 вересня 2010року ліквідувати мінімум 30% боргів з виплати зарплати

13.08 15:20    
За інформацією Управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міської ради, керівників підприємств-боржників зобов’язали до 1 вересня 2010року ліквідувати мінімум 30% боргів з виплати зарплати

Керівники підприємств, де є борги із виплати зарплати, мають до 1 вересня 2010 року ліквідувати мінімум 30% боргів з виплати зарплати та у подальшому виплатити її у повному обсязі. Таке рішення було прийняте під час засідання комісії з погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яка відбулася 10 серпня під керівництвом заступника міського голови Івана Заінчковського. На комісії також були присутні заступник прокурора міста Житомира Сергій Алексєєв та начальник головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Василь Сухораба.

На комісію було запрошено 45 підприємств-боржників, але з’явилося тільки 26. Щодо підприємств, які проігнорували комісію і не аргументували свою відсутність, було прийнято рішення подати на перевірку правоохоронних органів.

Ситуацію, що склалася в місті із заборгованістю по заробітній платі та внесках до Пенсійного фонду можна оцінювати як складну.

Працюють міська та районні комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, які на своїх засіданнях заслуховують керівників підприємств – боржників щодо перспектив погашення існуючої заборгованості.

Упродовж січня – серпня 2010 року було проведено 7 засідань комісій на яких заслухали 79 інформацій керівників підприємств-боржників із заробітної плати та по страхових внесках до Пенсійного фонду України.

Управлінням праці та соціального захисту населення у місті та районах проведено 60 обстежень суб’єктів господарювання, за результатами яких внесено 267 пропозицій та рекомендацій щодо шляхів усунення виявлених порушень. Всім керівникам підприємств рекомендовано вжити заходів щодо забезпечення мінімальних гарантій оплати праці та її виплати.

В поточному році питання погашення заборгованості із заробітної плати розглянуто на засіданнях виконавчого комітету міської та районних рад. Прийняті відповідні рішення.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:51
Виготовили вагони для «Укрзалізниці» з неякісного метал ...
Вчора 22:45
3 000 доларів США за рішення про встановлення інвалідно ...
Вчора 22:44
Понад 600 тисяч гривень за «лікування» — ДБР завершило ...
Вчора 22:43
На Сумщині ексначальниця одного з підрозділів ДСНС підо ...
Вчора 22:43
На Черкащині взято під варту військовослужбовця, який з ...
30 квітня 21:58
Купольні посудомийні машини: промисловий стандарт швидк ...
29 квітня 18:28
Wok-локшина: секрет популярності та різноманіття смаків
27 квітня 22:21
Документи для навчання, роботи та бізнесу за кордоном: ...
24 квітня 16:50
Коли душовий бокс кращий за кабіну
23 квітня 19:23
Почему CCTV-формат взрывает iGaming в 2026 году
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення