На Житомирщині "стріляли" по ворожій території

На Житомирщині "стріляли" по ворожій території

18.08 13:01    
Через кілька хвилин у районі 43-го орієнтиру відбудеться напад ворогів на об’єкт, що обороняють бердичівські артилеристи. Їхнім командуванням був даний наказ попередити наступ. Вогонь війни пролунав з боку наших військових раніше за ворожий.

Так у 26-ій Бердичівській артилерійській бригаді проходили контрольні заняття з офіцерами зі стрільби й управління вогнем. Щотижня артилеристи вчаться правильно визначати точки, куди потрібно стріляти, вивчають теорію. Наприкінці місяця їх знання перевіряють на практиці. Цього разу заняття зі стрільби проводили на базі артбригади на семи навчальних місцях.

Віталій Чиж, командир 1-го гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону: «Два навчальних місця — це виконання залікових вогневих завдань у двох класах. Інші п’ять — це перевірка теоретичних знань правил стрільби й управління вогнем, перевірка виконання нормативів спеціальної підготовки, вивірка приладів: чи готові ті до стрільби, а також рішення білетів балістичної та метеорологічної підготовки.»

Заняття проходили на МАПі, малому артилерійському полігоні. Це такий собі макет території, де проходять бойові дії. У 26-ій артбригаді він — один із найкращих в Україні. За командою керівника стрільби на спеціальних станках виставляються дані, що продиктував офіцер. За цими даними зі спеціального пістолету і здійснюють постріл військові. Поки що на базі Бердичівської артилерійської бригади проходять лише внутрішні заняття зі стрільби й управління вогнем. Віталій Чиж розповідає: “Після того, як командир корпусу побачив МАП, що є у місцевих військових, він вирішив: тут можуть займатися бригадно-артилерійські групи з Новограду-Волинського та Білої Церкви.”

Віталій Чиж, командир 1-го гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону: «У подальшому планується так, що будуть проходити заняття на цьому МАПі. Потім побудується ще один макет. Коли запустимо його в дію, кожній окремій бригадно-артилерійській групі надаватимуться класи. Тут займатимуться не лише бердичівські артилеристи, а й з усього корпусу. Це серйозний задум, і якщо він здійсниться, для артилерії корпусу буде великий “плюс”.»

У заняттях зі стрільби та управління вогнем беруть участь лише офіцери-артилеристи. Саме тут вони удосконалюють свою фахову майстерність — стрільбу.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: ВІК
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:09
На Тячівщині прикордонники затримали місцевого переправ ...
Сьогодні 17:08
Маршрут за десятки тисяч доларів: на Закарпатті викрили ...
Сьогодні 17:08
За матеріалами СБУ та прокуратури 15 років за гратами о ...
Сьогодні 17:07
За 7 місяців Державна служба зайнятості працевлаштувала ...
Сьогодні 16:36
На Івано-Франківщині ДБР затримало п’яного офіцера РТЦК ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення