СБУ повідомила про підозру житомирянину, який зрадив Батьківщину та присягнув на вірність ворогу

08.03 10:16    
СБУ повідомила про підозру житомирянину, який зрадив Батьківщину та присягнув на вірність ворогу


Служба безпеки продовжує викривати колаборантів і зрадників, які співпрацюють з агресором у тимчасово окупованих регіонах України.

Зокрема, співробітники СБУ в Житомирській області зібрали докази вини колишнього мешканця обласного центру, який перейшов на бік ворога в період збройного конфлікту та вступив до лав окупаційної армії рф у Криму.

За даними спецслужби, 45-річний зрадник донині «служить» державі-агресору, виконуючи завдання у штаті спеціального центру зс рф. Саме цей центр є однією зі складових забезпечення функціонування супутників «глонасс», які використовуються для наведення російських ракет і БпЛА на цілі в Україні.

Досудовим розслідуванням встановлено, що після закінчення житомирського військового навчального закладу, який готує спеціалістів із радіоелектроніки ППО, фігуранта відрядили до Криму для виконання завдань в інтересах оборони держави та її безпеки.

Після окупації росією півострова у березні 2014 року тодішній майор зрадив присязі на вірність Батьківщині та не прибув для подальшого проходження служби у визначений пункт на материковій території України.

Натомість він прийняв пропозицію представників влади держави-агресора, отримав російський паспорт, присягнув на вірність ворогу та уклав контракт на проходження військової служби у складі збройних сил рф.

На підставі зібраних доказів слідчі СБУ заочно повідомили фігуранту про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.111 (державна зрада) Кримінального кодексу України.

Наказом Міністерства оборони України за порушення військової присяги його позбавлено офіцерського звання «майор» та звільнено з військової служби.

Підозрюваного оголошено у розшук.

Документування злочину здійснили співробітники СБУ в Житомирській області за процесуального керівництва Житомирської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 15:15
Незаконний маршрут через кордон завершився затриманням: ...
Сьогодні 15:14
Полон цивільного коштував життя його рідній людині: дво ...
Сьогодні 15:13
У Києві викрили організатора схеми незаконного переправ ...
Сьогодні 15:11
У 2022 році громадська організація незаконно отримала і ...
Сьогодні 15:10
Виробничі потужності до 130 тисяч пачок на добу, – Нацп ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
20 липня 17:26
Лазерна різка vs плазма vs гідроабразив: коли яка техно ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення