Житомирян залишають без води, щоб змусити “правильно” голосувати, - Віра Шелудченко

Житомирян залишають без води, щоб змусити “правильно” голосувати, - Віра Шелудченко

28.10 17:43    
За інформацією прес-служби Житомирської міськради, про це повідомила Житомирський міський голова Віра Шелудченко під час брифінгу з приводу часткового відключення міста від водопостачання.

Житомирська міська влада розцінює часткове відключення КП “Житомирводоканал” як тиск на житомирську громаду з метою дискредитації міської влади за три дні до голосування.

Віра Шелудченко також сказала, що відключення стало можливим через те, що комісія під головуванням заступника голови облдержадміністрації Володимира Дебоя зняла екологічну броню з комунального підприємства “Житомирводоканал”.

“Це дає можливість в будь-який момент залишати мешканців міста без водопостачання. Сьогодні це відключення стало інструментом політичної боротьби”, - сказала мер міста.

За словами міського голови, зараз міська влада організовує доставку води тих районів, де воно було злочинно відключене.

“Відключення газу та води — це брудна політична технологія. Але житомиряни — мудрі люди. Тому я переконана - Житомир переможе. Всі нечисті на руку політики підуть геть і в місті буде відновлена нормальна життєдіяльність”, - наголосила Віра Шелудченко.

Мер нагадала, що нещодавно на міську владу адміністративний тиск вже застосовували подібним чином під час запуску опалювального сезону в місті. “Не минуло й два тижні з тих пір, як вони намагалися позбавити Житомир тепла. Сьогодні вони позбавляють житомирян води. Вони відчувають, що програють на виборах. Тому вони ідуть на все, щоб прибрати наше місто до рук”, - наголосила Віра Шелудченко.

За даними комунального підприємства «Житомирводоканал», 28 жовтня о 12:55 ВАТ «ЕК «Житомиробленерго» відключило від електроенергії насосну станцію третього підйому, що по вулиці Вітрука.

Внаслідок цього без води залишилися будинки на Польовій – по вулиці Вітрука, частково Ціолковського і прилеглих вулицях.

Головний інженер комунального підприємства Віктор Корець повідомив, що силами водоканалу здійснено переключення режиму водопостачання в цих будинках, щоб подавати воду на нижні поверхи.

«Мешканцям верхніх поверхів багатоповерхових будинків ми будемо підвозити воду», - запевнив він.

RuporZT


Коментарів: 1 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Коментар
прок - 28 жовтня 2010 18:56   
А це що перший раз ? ..дякуємо пре-зеку Є..буковічу та *синюкам* за ...ПОКРАЩЕННЯ (вже вчора )
кино онлайн
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 21:49
Денис Шмигаль на Сумщині провів нараду щодо підготовки ...
Сьогодні 17:09
На Тячівщині прикордонники затримали місцевого переправ ...
Сьогодні 17:08
Маршрут за десятки тисяч доларів: на Закарпатті викрили ...
Сьогодні 17:08
За матеріалами СБУ та прокуратури 15 років за гратами о ...
Сьогодні 17:07
За 7 місяців Державна служба зайнятості працевлаштувала ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення