У Житомирі відбувся Регіональний форум «Освітні досягнення України в міжнародному контексті. PISA 22-25»

15.04 17:10    
У Житомирі відбувся Регіональний форум «Освітні досягнення України в міжнародному контексті. PISA 22-25»


Сьогодні, 15 квітня, на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка відбувся регіональний форум «Освітні досягнення України в міжнародному контексті. PISA 22-25».

У заході взяла участь заступниця начальника Житомирської обласної військової адміністрації Наталія Арендарчук, директорка Департаменту освіти і науки Житомирської обласної військової адміністрації Наталія Осипович, директорка Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко, а також керівники органів управління освітою та керівники закладів загальної середньої освіти регіону.

Учасники форуму обговорили проміжні результати участі України у міжнародному дослідженні якості освіти PISA, зокрема за період 2022–2025 років. Особливу увагу було зосереджено на викликах, які постали перед українською системою освіти в умовах війни, а також напрацюваннях і стратегіях щодо забезпечення стабільного освітнього процесу та підвищення якості знань учнів.

Учасники форуму ознайомилися з ключовими аспектами дослідження PISA, його роллю у формуванні освітньої політики, а також із результатами, які демонструють успішність українських школярів у порівнянні з міжнародними стандартами. Окремо було відзначено важливість формування читацької, математичної та природничо-наукової грамотності, що є основними напрямами оцінювання в межах PISA.

Форум став платформою для обміну досвідом, обговорення перспектив співпраці між закладами освіти та органами влади, а також наголосив на важливості інтеграції України до європейського освітнього простору.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 19:07
Розкрадання 5,5 млн грн на закупівлі РЕБ і FPV-дронів д ...
Вчора 19:07
Понад 2 мільйони гривень під підлогою: в «Устилузі» вик ...
Вчора 19:06
На Запоріжжі прикордонники викрили організаторів незако ...
Вчора 19:06
Прикордонник допоміг викрити організатора схеми втечі в ...
Вчора 19:05
Прикордонники викрили схему з продажу фіктивної інвалід ...
Вчора 18:50
Зарплати медиків екстреної та первинної допомоги зроста ...
Вчора 18:48
Мінсоцполітики спільно з ЮНІСЕФ проведуть навчання з ко ...
Вчора 18:46
Уряд змінив підхід до розрахунку зарплат у будівництві ...
Вчора 18:46
Досвід Німеччини: орієнтир для розвитку системи торгівл ...
Вчора 18:44
Денис Шмигаль: Підготовка до наступної зими є одним із ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення