Дія Центр у Звягелі — це простір допомоги, доступності та сучасного підходу до взаємодії держави з громадянами, — Віталій Бунечко

21.05 16:52    
Дія Центр у Звягелі — це простір допомоги, доступності та сучасного підходу до взаємодії держави з громадянами, — Віталій Бунечко


В Україні триває Тиждень безбар’єрності — ініціатива, що має на меті привернути увагу до забезпечення рівного доступу до послуг та самореалізації людей з інвалідністю. Перебуваючи з робочою поїздкою у Звягельській громаді, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко ознайомився, як інклюзія впроваджується при наданні муніципальних послуг в Дія Центрі.

Центр став справжнім прикладом того, як державні сервіси можуть бути зручними, ефективними й водночас доступними для кожного.

Він обладнаний за усіма стандартами доступності, щоб кожен відвідувач почувався комфортно та впевнено. Центр повністю пристосований до потреб людей з інвалідністю: встановлено пандуси для зручного входу, працює ліфт, всі таблички продубльовані шрифтом Брайля, є спеціально облаштовані санітарні кімнати. У просторі легко орієнтуватися, доступні місця для самообслуговування, зручна зона очікування, дитячий куточок. Усе це — частина рівного доступу до послуг.

Віталій Бунечко разом з очільником громади Миколою Боровцем обговорили подальші плани з впровадження інклюзії у Звягелі. Тут вже сплановано та розпочато роботи зі створення безбар’єрного маршруту протяжністю 3 км, вже переобладнано 42 переходи з пониженням і тактильною плиткою. Ще 17 переходів планується переобладнати найближчим часом для безперешкодно руху дитячих візочків та крісел колісних.

Також Віталій Бунечко поспілкувався з Оленою Костюк, яка активно долучається до покращення безбар’єрних просторів у Звягелі. А також він ознайомився з роботою Ветеранського простору Звягеля, що також базується в Дія центрі.

Зараз у Дія центрі надається 473 адміністративні послуги, а лише за 2024 рік тут було опрацьовано понад 60 тисяч звернень. Це свідчить не тільки про високу ефективність роботи команди, а й про те, що мешканці громади довіряють сервісу та активно ним користуються.

«Дія Центр у Звягелі — це простір допомоги, доступності та сучасного підходу до взаємодії держави з громадянами», — підкреслив Віталій Бунечко.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 01:13
На Волині викрили схему нелегального переправлення чоло ...
Сьогодні 01:12
Оперативні співробітники ДПСУ викрили схему незаконного ...
Сьогодні 01:12
У Харкові затримали 20-річну вербувальницю жінок для се ...
Сьогодні 01:11
На Київщині викрито військовослужбовця, який організува ...
Сьогодні 01:09
СБУ та Нацполіція затримали російського агента, який на ...
13 жовтня 18:01
Как выбрать велосипед и не переплатить
13 жовтня 17:58
Параметры выбора дверных ручек в квартиру
11 жовтня 18:26
Як тіосульфат натрію впливає на родючість ґрунтів і вро ...
10 жовтня 23:30
Реклама на пакетах: особенности и преимущества
09 жовтня 23:21
Якісна доставка суші: швидко, зручно та смачно
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення