У Житомирі Головне управління Держкомзему підбило підсумки роботи за 2010 рік. ФОТО

04.01 17:32    
Землі забезпечують базу господарської діяльності, складають основу життєвого середовища суспільства, тому землевпорядники області у своїй роботі прикладають максимум зусиль.

Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в прес-службі Держкомзему, щоб підсумувати виконану роботу за поточний рік, проаналізувати висновки, відбулася нарада з начальниками управлінь, відділів Держкомзему у районах, містах. Провів нараду в.о. начальника Ігор Вержанський.

У Житомирі Головне управління Держкомзему підбило підсумки роботи за 2010 рік. ФОТО

І.Вержанський, в.о. начальника Головного управління

«Землевпорядниками області зроблено багато, – підкреслив Микола Ковтуненко, заступник начальника Головного управління, – підбивши підсумки, можемо констатувати, що ті завдання, які були поставлені перед нами, ми виконали. Отож, рік пройшов не дарма». Так, адже, фактично завершено розпаювання земель сільськогосподарського призначення, забезпечено виконання затвердженого графіка по проведенню робіт у грошовій оцінці земель населених пунктів. За рік власникам земельних паїв фактично виплачено 83,3% орендної плати. Також 46 % земель знайшли своїх господарів. І це – забезпечення формування дбайливого господаря – є основною метою земельної реформи. Земля – національне багатство, і ми зобов'язані забезпечити її раціональне і ефективне використання.

У Житомирі Головне управління Держкомзему підбило підсумки роботи за 2010 рік. ФОТО


Поставив до відома подання природоохоронної прокуратури «Про усунення порушень земельного законодавства при виготовленні документації із землеустрою» Сергій Малиновський, начальник відділу державної землевпорядної експертизи та контролю за дотриманням ліцензійних умов. Він акцентував увагу на дотримання особливого контролю при виготовленні технічної документації, вживання необхідних заходів щодо запобігання будь-яких порушень.

У Житомирі Головне управління Держкомзему підбило підсумки роботи за 2010 рік. ФОТО

М.Ковтуненко, заступник начальника Головного управління

«Ніщо так не згуртовує, як спільне подолання труднощів, а чітке виконання поставлених завдань буде запорукою майбутніх здобутків, – підсумував Ігор Вержанський. У своєму завершальному слові він подякував присутніх за плідну роботу, привітав з наступаючими новорічними святами.

Нарада пройшла у конструктивному руслі. Робота проводилася динамічно та ефективно.

У Житомирі Головне управління Держкомзему підбило підсумки роботи за 2010 рік. ФОТО


У Житомирі Головне управління Держкомзему підбило підсумки роботи за 2010 рік. ФОТО

С.Малиновський, начальник відділу державної землевпорядної експертизи та контролю за дотриманням ліцензійних умов

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:35
За матеріалами СБУ довічне ув’язнення отримав «топщур» ...
Вчора 21:35
Виплатили фіктивним працівникам понад 13 млн грн: на По ...
Вчора 21:33
Юлія Свириденко: У Гданську фіналізували домовленості п ...
Вчора 21:32
Комюніке Прем’єр-міністра України Юлії Свириденко та Пр ...
Вчора 21:29
Із початку повномасштабного вторгнення вдалося мобілізу ...
Вчора 16:30
375 млн євро на відновлення енергетичної інфраструктури ...
Вчора 16:28
МОЗ: Україна поділилася з Норвегією досвідом роботи мед ...
Вчора 16:26
Юлія Свириденко: 160 угод на понад 10 млрд євро буде ук ...
Вчора 16:24
Нові можливості для українського експорту: Держпродспож ...
Вчора 16:22
Уряд погодив передачу УЗ трьох арештованих тепловозів Б ...
Вчора 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення