На Житомирщині підбили підсумки роботи промисловості за 2010 рік

На Житомирщині підбили підсумки роботи промисловості за 2010 рік

27.01 13:25    
Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в прес-службі обласної ради, 25 січня були підведені підсумки роботи промисловості за 2010 рік та окреслені перспективи інвестиційно-інноваційного розвитку промисловості на 2011 рік.

Участь у нараді взяв голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський, начальники галузевих управлінь ОДА, голови райдержадміністрацій та районних рад, міські голови, промисловці, представники засобів масової інформації. Проводив нараду голова обласної державної адміністрації Сергій Рижук.

Під час наради було зазначено, що з метою забезпечення виконання показників і заходів, передбачених Програмою економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2010 рік, впродовж року вживались дієві заходи, спрямовані на подолання кризових явищ, уповільнення темпів спаду промислового виробництва.
Індекс промислової продукції у листопаді 2010 року порівняно з жовтнем становив 93,7%, у добувній галузі – 86,4%, переробній – 96%.

У добувній промисловості обсяги виробництва за 11 місяців 2010 року відносно минулорічного періоду збільшились на 5,4%. З основних видів продукції галузі на 13,1% зріс видобуток гальки, гравію, щебеню та каменю дробленого, на 12,2% – граніту.

Обсяги продукції переробної промисловості перевищили рівень січня–листопада 2009 року на 10,2%. Зростання виробництва спостерігалося в усіх основних видах діяльності.

У харчовій галузі випуск продукції збільшився на 1%. Обсяги виробництва рибних продуктів зросли в 1,7 раза, готових кормів для тварин – у півтора рази, м’яса та м’ясних продуктів – на 15,8%, напоїв – на 7,7%.
Під час підведення підсумків Йосип Запаловський зазначив, що для досягнення позитивних тенденцій у промисловому та інвестиційному розвитку області потрібна консолідація усіх гілок влади, на що і спрямовує сьогодні свою роботу керівництво обласної ради.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 16:50
Денис Шмигаль обговорив передачу озброєння та оборонні ...
Вчора 16:48
Тетяну Бережну призначено на посаду Віце-премʼєр-м ...
Вчора 16:47
Комітет з питань правоохоронної діяльності заслухав зві ...
Вчора 16:47
8 тисяч доларів — на вітер: прикордонники затримали пор ...
Вчора 16:46
На Закарпатті правоохоронці викрили угруповання, яке пе ...
Вчора 16:41
Уряд профінансує заходи зі зміцнення обороноздатності д ...
Вчора 16:39
Нотаріат без бар’єрів: умови виїзду нотаріуса до людини ...
Вчора 16:37
Сучасна, цифрова, орієнтована на людину: пріоритети роз ...
Вчора 16:35
Майже 650 млн грн інвестицій: у Черкаській області розп ...
Вчора 16:33
Понад 49 тис. документацій із землеустрою та оцінки зем ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення