Йосип Запаловський: Рушник згуртує нас в ім’я розбудови України та Поліського краю

Йосип Запаловський: Рушник згуртує нас в ім’я розбудови України та Поліського краю

15.08 12:04    
Про це голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський сказав на обласному святі «На рушниках Полісся рідне моє», яке відбулося 11 серпня у Житомирі.

Голова обласної ради від себе особисто та від імені депутатів місцевих рад області тепло привітав учасників акції вишивання українських рушників, яка з нагоди відзначення 20-тої річниці Незалежності України завершилася на Житомирщині.

Слова подяки Йосип Запаловський адресував натхненникам та організаторам проведення свята – Житомирській обласній раді жінок (голова Тамара Олійник), а також всім майстриням Житомирського Полісся, які трудилися над виготовленням по-справжньому мистецьких витворів.

«Я впевнений, що ці такі чисті, з любов’ю вишиті та зворушливі символи України – рушники, які сьогодні представляють всі куточки Житомирщини, сприятимуть відродженню національних традицій та звичаїв та стануть оберегами єднання всього нашого українського роду», - наголосив Йосип Запаловський.

Голова обласної ради побажав усій житомирській громаді міцного здоров’я, щастя, хліба на столі та миру в оселях.
Учасників свята привітали голова обласної державної адміністрації Сергій Рижук, голова Конгресу ділових жінок України Валентина Шевченко, Житомирський міський голова Володимир Дебой, Коростенський міський голова Володимир Москаленко.

Найактивнішим учасницям обласної акції було вручено грамоти, премії та квіти. Відбувся святковий концерт.

Довідкова інформація
У ході акції вишивання рушників, приуроченій 20-тій річниці незалежності України було виготовлено 30 рушників – від кожного міста та району області по одному. Представлено також рушник завдовжки 7 метрів, який символізував єднання Житомирщини.

У святі взяла участь делегація Київської області, яка представила свій вишитий рушник «Оберіг столиці України».

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 19:24
Хотів купити позитивний висновок НАЗК за $30 тисяч: ДБР ...
Вчора 19:24
30 тисяч доларів у тубусі від алкоголю: начальника одно ...
Вчора 19:23
єВідновлення: Перші родини завершили відбудову будинків ...
Вчора 19:23
МОН завершило розподіл державного замовлення на підгото ...
Вчора 17:23
Прикордонники ліквідували канал незаконного переправлен ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
20 липня 17:26
Лазерна різка vs плазма vs гідроабразив: коли яка техно ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення