Олександр Толстанов: Вітчизняні виробники все частіше прагнуть бути представлені на Міжнародній виставці "Охорона здоров'я"
12.10 11:44
Якщо декілька років тому на виставці медичного обладнання переважно були присутні іноземні компанії, то вже зараз серед експонентів представлена велика кількість вітчизняних виробників.
За повідомленням Прес-служби МОЗ України, про це сказав заступник Міністра охорони здоров я України Олександр Толстанов під час відкриття XХ Ювілейної Міжнародної виставки "Охорона здоров'я - 2011".
Цього року у виставці "Охорона здоров'я - 2011", співорганізатором якої є МОЗ України, беруть участь понад 280 компаній з 25 країн світу, а українську медицину представляються більше ніж 180 компаній, серед яких 63 - виробники медичного обладнання і техніки.
Сьогодні значна частина медичного обладнання в лікувальних закладах України морально та фізично застаріла і потребує планомірного переоснащення. "Одночасно оновити застаріле медичне обладнання в усіх медичних закладах ми не можемо. Тому, в першу чергу ми націлені на придбання якісної вітчизняної техніки і обладнання, що потрібне для широкого вжитку, а вже дорогу імпортну техніку, таку як магнітно-резонансні та комп'ютерні томографи, УЗД-комплекси експертного класу, будемо закуповувати з урахуванням фінансових можливостей", - наголосив заступник Міністра.
Окрім демонстрації медичної техніки, обладнання, виробів медичного призначення, в рамках виставки впродовж 11-14 жовтня 2011 року триватимуть наукові семінари та конференції з актуальних питань забезпечення якості радіологічних досліджень, правових питань медичної діяльності, приватної та антиейджингової медицина в Україні.
RuporZT
|