Поляки запропонували житомирянам власний досвід реформування житлово-комунальної сфери

Поляки запропонували житомирянам власний досвід реформування житлово-комунальної сфери

24.11 18:36    
Потреба реформування житлово-комунального сектору нашої держави в останні роки постала особливо гостро. Старішає житловий фонд, будинки потребують капітального ремонту. Ці роботи по всій Україні оцінені в 700 мільярдів гривень. Проблема не нова і не локальна, і європейські країни вже віднайшли для себе шляхи її вирішення. Тепер вони готові поділитися своїм досвідом і з нами.

В Житомирі розпочався дводенний семінар «Польський досвід в управлінні житловою нерухомістю і зменшенні енергоспоживання в житловому будинку». Про вже відпрацьовану і реально діючу методику розповідають експерти Краківської асоціації управителів нерухомості. Зокрема основний акцент цього семінару робиться на зменшенні споживання енергії для опалення багатоквартирних будинків із залученням до проведення термомодернізаційних заходів самих же мешканців. Але для цього потрібно перш за все бажання людей організовуватися в об’єднання по утримуванню будинків.

«Реформа ЖКГ можлива тільки через початок реформування сектору обслуговування житла. Можна говорити про нестачу коштів, але якщо ми не побудуємо формат відносин власником житла і надавачом послуг і не внесемо в голови наших людей, що вони є господарями та відповідальними, ми нічого путнього не зможемо зробити ще багато років» – висловив свій управлінський досвід екс-голова Новоград-Волинської міськради, а нині заступник житомирського міського голови Микола Боровець. А перший заступник голови облдержадміністрації Микола Олещенко озвучив бажані результати цього семінару:
«Щоб ми адаптували польський досвід, розробили програмку дій, яка стане основою для подальшого реформування галузі ЖКГ»
Учасниками семінару є начальники профільних обласних та міських управлінь, керівники ОСББ, комунальних підприємств міст області.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Житомирська хвиля
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:08
Поліція та СБУ впродовж доби затримали підозрюваних у в ...
Вчора 23:07
У Кременчуці поліція затримала 70-річного чоловіка, при ...
Вчора 23:06
СБУ та Нацполіція протягом доби затримали виконавців об ...
Вчора 23:05
У колонії на Буковині засуджених використовували як без ...
Вчора 23:05
Всеукраїнська операція ДБР «Чесний призов»: на Кіровогр ...
Вчора 17:19
Уряд схвалив митний законопроєкт для реформи оподаткува ...
Вчора 17:17
Віктор Ляшко відвідав Сумщину: обговорили підготовку ме ...
Вчора 17:15
Україна та Китай обговорили поглиблення співпраці у сфе ...
Вчора 17:13
Уряд затвердив умови приватизації чотирьох великих підп ...
Вчора 17:11
Рада ЄС схвалила зміни до Плану України, відкривши шлях ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення