На Житомирщині вже тиждень працівники не отримують кошти за лікарняні
28.12 22:39
Вже тиждень працівники області не отримують кошти за лікарняні, а також ряд інших соціальних виплат, які здійснює фонд соціального страхування.
Заборгованість перед працівниками області виникла вперше від початку року і нині вже складає більше як 3 млн грн.. починаючи з 16 грудня тут припинили виплати за усіма напрямками.
Причина невиплат, пояснюють у відомстві, відсутністю надходжень з казначейства.
За офіційною версією казначейства області – вони не отримують дозволу з головного Державного казначейства України.
Ситуація скалдна – люди постійно звертаються до Фонду, аби отримати свої кошти. Втім, їм важко щось обіцяти, пояснюють у відомстві. Крім того підкреслюють, що аналогічна заборгованість виникла по всій Україні. Хоча по Житомирській області, працедавці перерахунки здійснюють вчасно.
RuporZT
|