ДАІ попереджає про складні погодні умови на Житомирщині

ДАІ попереджає про складні погодні умови на Житомирщині

17.01 15:35    
За інформацією Гідрометцентру найближчими днями по всій території держави очікуються опади у вигляді снігу, мокрого снігу, на дорогах ожеледиця.

Управління ДАІ Житомирщини нагадує водіям, що під час руху у несприятливих погодних умовах потрібно бути максимально уважними та обережними і дає кілька рекомендацій щодо управління автомобілем в умовах ожеледиці та снігового накату:

- На слизькій дорозі не гальмуйте різко, це не тільки марно, але й небезпечно. Різке гальмування призводить до блокування коліс і збільшення гальмівного шляху, а найчастіше до втрати керованості. Проїжджаючи небезпечну ділянку, намагайтеся зберігати швидкість постійною, педаллю акселератора користуйтеся дуже обережно, плавно, м'яко. Не робіть різких рухів кермом.

- При русі на мостах та естакадах будьте особливо уважні. Крижаний настил на цих ділянках дороги з'являється раніше, ніж всюди, а зникає пізніше. У цих зонах уникайте різких рухів кермом, газом, гальмами.

- На слизькій дорозі краще уникати різких маневрувань і обгонів. При русі на підйом, вибирайте таку передачу, щоб не доводилося переключатися до повного завершення підйому. Під час спуску не натискайте на педаль зчеплення, при керуванні авто на швидкості плавно гальмуйте.

- Не забувайте про пішоходів. Люди, що переходять дорогу, можуть посковзнутися і впасти. Тому намагайтеся не налякати пішохода різкими звуковими і світловими сигналами. Наближаючись до пішохідних переходів та місць розташування дитячих установ знижуйте швидкість до мінімуму.

УДАІ УМВС України в Житомирській області

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:08
Поліція та СБУ впродовж доби затримали підозрюваних у в ...
Вчора 23:07
У Кременчуці поліція затримала 70-річного чоловіка, при ...
Вчора 23:06
СБУ та Нацполіція протягом доби затримали виконавців об ...
Вчора 23:05
У колонії на Буковині засуджених використовували як без ...
Вчора 23:05
Всеукраїнська операція ДБР «Чесний призов»: на Кіровогр ...
Вчора 17:19
Уряд схвалив митний законопроєкт для реформи оподаткува ...
Вчора 17:17
Віктор Ляшко відвідав Сумщину: обговорили підготовку ме ...
Вчора 17:15
Україна та Китай обговорили поглиблення співпраці у сфе ...
Вчора 17:13
Уряд затвердив умови приватизації чотирьох великих підп ...
Вчора 17:11
Рада ЄС схвалила зміни до Плану України, відкривши шлях ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення