Янукович пообіцяв Житомирщині перинатальний центр, подібний до кіровоградського

Янукович пообіцяв Житомирщині перинатальний центр, подібний до кіровоградського

01.02 10:20    
Досвід створення перинатального центру третього рівня на Кіровоградщині буде поширено на всі регіони нашої держави. За інформацією прес-служби Президента, про це заявив Президент України Віктор Янукович під час розширеного засідання Наглядової ради Національного проекту «Нове життя» в Кіровограді.

«Цей пілотний проект вже закінчився, і ми починаємо поширювати такий досвід на всю Україну», - сказав Президент.

Під час засідання було наголошено, що найближчим часом перинатальні центри, подібні до кіровоградського, почнуть працювати в Київській, Харківській, Донецькій областях, а до кінця року - в Житомирській, Дніпропетровській та низці інших.


ДОВІДКА
25 серпня 2010 року на засіданні Комітету з економічних реформ проекту «Нове життя - нова якість охорони материнства та дитинства» було надано статус «Національного проекту».

Проект передбачає створення у країні мережі з 27 перинатальних центрів, які забезпечать населення висококваліфікованою медичною допомогою, доступними послугами з питань планування сім’ї, високоякісною медико-генетичною допомогою, а також створять умови для безпечних пологів.
Найближчим часом обласні перинатальні центри, крім Кіровограда, відкриються в Києві, Харкові та Донецьку.

Реалізація проекту «Нове життя - нова якість охорони материнства та дитинства» дозволить створити засади для досягнення Цілей розвитку Тисячоліття, озвучених Президентом України на Саміті ООН у 2010 році щодо поліпшення здоров’я матерів та зменшення дитячої смертності.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:42
ДБР розслідує детонацію боєприпасів на полігоні у Хмель ...
Сьогодні 17:12
За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав агент фсб, як ...
Сьогодні 17:12
Забруднили понад 1,6 тис. кв. м землі небезпечними речо ...
Сьогодні 17:11
«Чесний призов»: 61 обшук, 15 підозр — проміжні результ ...
Сьогодні 17:10
На Дніпропетровщині судитимуть чоловіка, який за $25 00 ...
Вчора 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
20 липня 17:26
Лазерна різка vs плазма vs гідроабразив: коли яка техно ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення