У Житомирі обласна профспілка атестованих працівників ОВС звітувала про роботу

03.04 09:53    
Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в СЗГ УМВС України в Житомирській області, в обласному Управлінні внутрішніх справ України минулого тижня відбулася звітно-виборна конференція Житомирського обласного комітету профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України, участь в якій взяли делегати усіх районних осередків.

Почесним гостем конференції став став голова профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України Анатолій Онищук, який розпочав роботу зібрання з приємної місії – вручення відзнаки «Кращий лідер профспілкового руху» та ювілейних медалей «20 років профспілці атестованих працівників ОВС» найбільш активним членам обласного осередку.

Про результати роботи профспілки упродовж 2007-2012 років, саме упродовж цього періоду працював раніше обраний комітет, присутнім доповів його голова Петро Шморгун, який зокрема нагадав історію становлення організації, зупинився на її позитивних досягненнях. Так, сьогодні обласна спілка налічує 32 первинні організації, до складу яких входить понад 3 тисяч працівників та пенсіонерів органів внутрішніх справ. Позитивним прикладом ефективної роботи є організація садово-городніх кооперативів, до складу яких входить кожен третій член профспілки та отримання ними державних актів на землю. Також предметом обговорення присутніх стали й існуючі проблеми в роботі.

У Житомирі обласна профспілка атестованих працівників ОВС звітувала про роботу


- Обласним комітетом профспілки ініційовано винесення на розгляд наради УМВС питання щодо грошового забезпечення працівників органів внутрішніх справ області, виплати їм матеріальної допомоги. Активно долучається профспілка й до вирішення проблем правового захисту працівників міліції, - наголосив Петро Шморгун.
До обговорення результатів роботи упродовж минулих 5 років долучилися й делегати конференції.

Від імені керівництва УМВС виступив перший заступник начальника обласного Управління Микола Будзинський, який відзначив позитивні напрацювання у взаємодії профспілки та відомства.
Власне бачення та загальну оцінку діяльності роботи обласного осередку профспілки атестованих працівників міліції висловив і Анатолій Онищук, який особливо наголосив на необхідності зміни державної політики щодо забезпечення європейських стандартів у діяльності ОВС.

У Житомирі обласна профспілка атестованих працівників ОВС звітувала про роботу


Після обговорення результатів та перспектив розвитку і профспілок, і загалом міліції, роботу Житомирського обласного комітету профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України було визнано задовільною та обрано голову на наступних 5 років - Петра Андрійовича Шморгуна, який подякував за довіру та пообіцяв виправдати сподівання колег.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:42
ДБР розслідує детонацію боєприпасів на полігоні у Хмель ...
Вчора 17:12
За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав агент фсб, як ...
Вчора 17:12
Забруднили понад 1,6 тис. кв. м землі небезпечними речо ...
Вчора 17:11
«Чесний призов»: 61 обшук, 15 підозр — проміжні результ ...
Вчора 17:10
На Дніпропетровщині судитимуть чоловіка, який за $25 00 ...
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
20 липня 17:26
Лазерна різка vs плазма vs гідроабразив: коли яка техно ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення