Атракціони в Житомирі – безпечні для життя
07.05 14:00
ЖИТОМИР, НОВОСТИ - 03 травня 2012 Атракціони в Житомирі – безпечні для життя На минулому тижні працівники територіального управління Держгірпромнагляду у Житомирській області провели планову перевірку атракціонів, які знаходяться на балансі КП парк культури і відпочинку ім. Ю. Гагаріна в місті Житомирі.
У парку 34 атракціонів, з них 21 - підвищеної небезпеки. За інформацією головного державного інспектора теруправління Віктора Лук'яненка, грубих порушень не виявлено. «Проведено технічний огляд атракціонної техніки, обстежено їх стан, отримано дозвіл на їх експлуатацію.
З атракціонної техніки не проведено технічного огляду каруселів «Сюрприз» і «Берізка», тому Держгірпромнагляд заборонив їх експлуатацію. Всі інші – безпечні для експлуатації», - зауважив В. Лук'яненко.
RuporZT
|