«Заміновано» автобус, що слідував з Житомира на Київ - пасажирів терміново евакуювали

«Заміновано» автобус, що слідував з Житомира на Київ - пасажирів терміново евакуювали

23.07 08:11    
Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в СЗГ УМВС України в Житомирській області, на Житомирщині працівники міліції спільно з представниками УМНС та інших компетентних силових структур провели ретельне обстеження та комплекс вибухотехнічних робіт в автобусі сполученням Житомир - Київ, у якому, за інформацією анонімної записки, могла знаходитися вибухівка.

Близько 16 години 22 липня до міліції зателефонувала диспетчер однієї з автостанцій м.Житомира. Жінка повідомила, що біля диспетчерського віконця було виявлено лист паперу із записом «Підозр на теракт» та вказаним державним номером автомобіля.

Було встановлено, що цей номер належить автобусу сполученням Житомир – Київ, що з пасажирами виїхав з автостанції в напрямку столиці близько півгодини тому.

Правоохоронці негайно в телефонному режимі передали водієві вимогу зупинити автобус поза межами населеного пункту та з’їхати з проїзної частини.

Відтак, на 110 кілометр автодороги Київ – Чоп, що в Коростишівському районі, виїхали слідчо-оперативні групи УМВС та місцевого райвідділку міліції. На місце зупинки автобуса прибули й спеціалісти Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС в області, представники УМНС та бригада швидкої медичної допомоги.

Правоохоронці терміново евакуювали пасажирів, що знаходилися в автобусі. А експерти-вибухотехніки із службовим собакою провели ретельне обстеження транспортного засобу. За результатами проведення комплексу вибухотехнічних робіт, жодних предметів, які могли б викликати підозру, вибухових пристроїв і речовин виявлено не було.

Пасажирам було виділено інший автобус, яким вони дісталися до місця свого слідування.

Наразі правоохоронці вживають заходи, спрямовані на встановлення особи, яка залишила підозрілу записку на автостанції.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
31 липня 17:42
ДБР розслідує детонацію боєприпасів на полігоні у Хмель ...
31 липня 17:12
За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав агент фсб, як ...
31 липня 17:12
Забруднили понад 1,6 тис. кв. м землі небезпечними речо ...
31 липня 17:11
«Чесний призов»: 61 обшук, 15 підозр — проміжні результ ...
31 липня 17:10
На Дніпропетровщині судитимуть чоловіка, який за $25 00 ...
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
20 липня 17:26
Лазерна різка vs плазма vs гідроабразив: коли яка техно ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення