Житомир: На Малікова побудують спортивний майданчик та футбольне поле

29.07 12:44    
25 липня 2012 року, під час виїзної наради по запровадженню роздільного збору сміття, міський голова Володимир Дебой поспілкувався із дітьми, які на подвір’ї у пров. Червоному грали у футбол.

Діти у спортивних формах, організували дворові команди, мають капітана, загалом – ведуть активний спосіб життя. Усе б нічого, однак ні воріт, ні належного поля для гри на подвір’ї немає. Поруч, біля так званого «футбольного поля» – новий турнік. Діти говорять, що це старші самотужки придбали і встановили, аби займатися спортом. Додають, що мріють про ворота.

«Я ходжу до спортивної школи. Зібрав однолітків і організував команду. Форми купували для кожного батьки. Я хочу навчити своїх друзів усьому, чому мене вчать у спортивній школі», – говорить під час розмови із міським головою капітан дворової команди Євген Борачок.

Житомир: На Малікова побудують спортивний майданчик та футбольне поле


Володимир Дебой підтримав активних дітей, які з користю проводять дозвілля. Хлопців керівник міста закликав не покидати цей вид спорту і розвиватися. «Мені дуже сподобалося, що ви організовані і самі тренуєтеся. Ми зробимо все можливе, аби тут для вас встановити спортивний майданчик із футбольним полем та турніками для вправ», – зазначив керівник міста.

До міського голови також підійшла мешканка одного із сусідніх будинків Марія Тихонівна. Житомирянка розповіла, що у їх подвір’ї діти прагнуть розвиватися і займаються спортом ще змалечку. Необхідно лише допомогти із упорядкуванням футбольного поля. «Діти самі зібрали 1500 гривень і поставили турнік. Старші, як після роботи чи навчання приходять, то такі трюки на цих турніках витворяють, що ми всі виходимо, аби подивитись. Спортом треба займатися ще змалечку. І наші діти цього хочуть», – говорить Марія Тихонівна.

Керівник міста у ході наради акцентував на необхідності оснащення поля ворітьми та доукомплектації наявного спортивного майданчику потрібним обладнанням.

«Під час робочої наради ми побачили, що діти у формах грають у футбол, але без воріт. Нам необхідно підтримувати дітей, які прагнуть розвиватися і ведуть здоровий спосіб життя. Тому зробимо все, аби вони мали належні для цього умови», – мовив Володимир Дебой.

Міський голова неодноразово наголошував, що першочергово допомагатиме ініціативним житомирянам, які прагнуть змінити свої подвір’я, вулицю, місто на краще і самі докладають зусилля для реалізації цих змін. У цьому випадку ініціативу проявляють навіть діти: самі встановили турнік, організували команду, придбали форми і займаються спортом. Тепер майбутні спортсмени чекають допомоги від міського голови. Після цього обіцяють ще більш активно займатися спортом.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
31 липня 17:42
ДБР розслідує детонацію боєприпасів на полігоні у Хмель ...
31 липня 17:12
За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав агент фсб, як ...
31 липня 17:12
Забруднили понад 1,6 тис. кв. м землі небезпечними речо ...
31 липня 17:11
«Чесний призов»: 61 обшук, 15 підозр — проміжні результ ...
31 липня 17:10
На Дніпропетровщині судитимуть чоловіка, який за $25 00 ...
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
20 липня 17:26
Лазерна різка vs плазма vs гідроабразив: коли яка техно ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення