На Житомирщині розпочалися випробування зенітно-ракетного комплексу С-300ПТ

На Житомирщині розпочалися випробування зенітно-ракетного комплексу С-300ПТ

11.09 16:25    
11 вересня 2012 року на базі дільниці передпродажної підготовки Центру ремонту ОВТ ДП “Укроборонсервіс”, що на Житомирщині, розпочалися приймально-здавальні випробування відремонтованого зенітно-ракетного комплексу С-300ПТ.

Роботи по ремонту зенітно-ракетного комплексу проводились ДП “Укроборонсервіс” згідно із затвердженою Міністром оборони України “Програмою відновлення боєздатності техніки ЗРВ Повітряних Сил Збройних Сил України до 2017 року Державним підприємством “Укроборонсервіс”.

Присутні на приймально-здавальних випробуваннях заступник Міністра оборони України Дмитро Пляцук, командувач Повітряних Сил ЗС України генерал-лейтенант Юрій Байдак та начальник управління зенітних ракетних військ Командування Повітряних Сил ЗС України полковник Дмитро Карпенко відзначили високу якість виконаних підприємством робіт.

– Із задоволенням можу констатувати, що фахівці “Укроборонсервісу” виконали усі необхідні роботи у встановлені терміни і з високою якістю. Як результат – завдяки ремонту ресурс дивізіону продовжений на 5 років або 5 тисяч годин, – зазначив Дмитро Пляцук.

Як підкреслив заступник глави оборонного відомства, з 2005 року на потужностях Державного підприємства “Укроборонсервіс” відремонтовано техніку вже для 8 дивізіонів Повітряних Сил ЗС України.

– Визначена Міністром оборони України програма відновлення всіх ЗРК Повітряних Сил до 2017 року буде успішно виконана. Адже вже в наступному році планується відремонтувати чотири ЗРК С-300ПС і один “Бук М1”, – наголосив Дмитро Пляцук.

За словами командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Юрія Байдака, відремонтований Державним підприємством “Укроборонсервіс” дивізіон після завершення приймально-здавальних випробувань буде відправлений до місця дислокації для постановки на бойове чергування.

– Зазначеним ЗРК планується прикривати повітряний простір над Києвом. До кінця 2012 року буде здано другий дивізіон, який прикриватиме Крим, а згодом – і третій, який чергуватиме у Дніпропетровській області, – зазначив командувач виду ЗС України.

Заступник директора ДП “Укроборонсервіс” Руслан Матіїшен, який представляв відремонтований зразок на приймально-здавальні випробування, зауважив, що підприємство здатне надавати повний спектр послуг щодо продовження ресурсу техніки та озброєння зенітних ракетних військ.

За його словами, підприємство виконує ремонт ЗРК не лише в інтересах ЗС України, але й має серозний експортний потенціал. При цьому для Збройних Сил України ремонт дивізіонів в рази дешевший, ніж для інших країн.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
31 липня 17:42
ДБР розслідує детонацію боєприпасів на полігоні у Хмель ...
31 липня 17:12
За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав агент фсб, як ...
31 липня 17:12
Забруднили понад 1,6 тис. кв. м землі небезпечними речо ...
31 липня 17:11
«Чесний призов»: 61 обшук, 15 підозр — проміжні результ ...
31 липня 17:10
На Дніпропетровщині судитимуть чоловіка, який за $25 00 ...
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
20 липня 17:26
Лазерна різка vs плазма vs гідроабразив: коли яка техно ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення