ДАІ: На Житомирщині в 2 ДТП постраждало 5 людей

ДАІ: На Житомирщині в 2 ДТП постраждало 5 людей

24.01 12:55    
Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в УДАІ УМВС України в Житомирській області, 130 порушень правил дорожнього руху було виявлено та припинено працівниками Державтоінспекції на автошляхах області упродовж минулої доби. Затримано 9 водіїв за керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння. Складено 5 адміністративних протоколів на водіїв за перевищення швидкісних режимів.

За минулу добу зафіксовано 2 дорожньо-транспортні пригоди, в яких 5 людей отримали тілесні ушкодження.

Близько 8 години 23 січня на а/д Виступовичі – Житомир, водій автомобіля Ніссан 44-річна мешканка Вол.-Волинського району, не впоравшись з керуванням не вибравши безпечної швидкості руху здійснила зіткнення з автомобілем Опель Комбо, з 51-річним мешканцем Олевського району.

Внаслідок ДТП водій автомобіля Ніссан та 2 пасажирів автомобіля Опель отримали тілесні ушкодження та доставлені до медичного закладу.

Близько 12.50 23 січня на 94км а/д Київ – Чоп, водій автомобіля УАЗ-3741, 46-річний мешканець Івано-Франківської області, не впоравшись з керуванням з’їхав у кювет та допустив перекидання автомобіля. Внаслідок ДТП водій та пасажир отримали тілесні ушкодження та доставлені до медичного закладу.

Шановні громадяни! Аналізуючи дорожньо – транспортні пригоди, слід зазначити, що переважна більшість аварій трапляється через неуважність та безпечність учасників дорожнього руху. Тому Державтоінспекція нагадує не слід нехтувати своїм життям чи здоров’ям. Не зайвим буде застерегти як водіїв так і пішоходів, що лише дотримання Правил дорожнього руху і взаємоввічливість його учасників зменшать кількість аварійних ситуацій і дорожньо – транспортних пригод.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
31 липня 17:42
ДБР розслідує детонацію боєприпасів на полігоні у Хмель ...
31 липня 17:12
За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав агент фсб, як ...
31 липня 17:12
Забруднили понад 1,6 тис. кв. м землі небезпечними речо ...
31 липня 17:11
«Чесний призов»: 61 обшук, 15 підозр — проміжні результ ...
31 липня 17:10
На Дніпропетровщині судитимуть чоловіка, який за $25 00 ...
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
20 липня 17:26
Лазерна різка vs плазма vs гідроабразив: коли яка техно ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення