Йосип Запаловський зустрівся з віце-маршалком Куявсько-Поморського воєводства Республіки Польща п. Славоміром Копишьцем

28.01 15:01    
Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в прес-службі обласної ради, голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський 25 січня зустрівся з делегацією Куявсько-Поморського воєводства Республіки Польща, яку очолив віце-маршалок воєводства пан Славомір Копишьц.

У ході ділових перемовин обговорено стан співробітництва між Житомирщиною та Куявсько-Поморським воєводством в економічній, культурно-мистецькій, освітній та інших сферах у рамках угоди, яка була укладена між нашими територіями в 2004 році. Наголошувалося на перспективах розвитку партнерських стосунків у розвитку місцевої демократії, організації роботи місцевого самоврядування та активізації ролі громад для поліпшення якості життя людей.

Йосип Запаловський зустрівся з віце-маршалком Куявсько-Поморського воєводства Республіки Польща п. Славоміром Копишьцем


«Між нашими державами багато спільного. І це спонукає нас постійно обмінюватися корисним досвідом, здобутками у різних сферах суспільного життя. Ми й надалі – заради зростання добробуту громад – розвиватимемо та зміцнюватимемо наше партнерство», - наголосив голова обласної ради. І додав, що зустріч має на меті звірити спільні кроки з подальшого удосконалення взаємин між Житомирською областю та Куявсько-Поморським воєводства Республіки Польща у розвитку культурно-духовної, освітньої, екологічної та іншої співпраці, а також обміну досвідом в сфері місцевої демократії. Для цього він запропонував доповнити угоду, укладену між нашими територіями раніше.

Славомір Копишьц передав голові Житомирської обласної ради Йосипу Запаловському від імені маршалка Куявсько-Поморського воєводства Пьотра Галбецкі запрошення взяти участь у Куявсько-Поморському Конгресі Східного партнерства – Економіка та Екологія, який має відбутися в травні 2013 року.

Сторони обмінялися іншими пропозиціями, намірами та подарунками.

У зустрічі взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Арешонков та начальник департаменту економіки та міжнародних відносин облдержадміністрації Зінаїда Янченко.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
31 липня 17:42
ДБР розслідує детонацію боєприпасів на полігоні у Хмель ...
31 липня 17:12
За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав агент фсб, як ...
31 липня 17:12
Забруднили понад 1,6 тис. кв. м землі небезпечними речо ...
31 липня 17:11
«Чесний призов»: 61 обшук, 15 підозр — проміжні результ ...
31 липня 17:10
На Дніпропетровщині судитимуть чоловіка, який за $25 00 ...
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
20 липня 17:26
Лазерна різка vs плазма vs гідроабразив: коли яка техно ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення