ДАІ: На Житомирщині в 3 ДТП загинула 1 людина, ще 3 - травмовано

ДАІ: На Житомирщині в 3 ДТП загинула 1 людина, ще 3 - травмовано

27.05 09:55    
Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в УДАІ УМВС України в Житомирській області, 330 порушень Правил дорожнього руху було виявлено та припинено працівниками Державтоінспекції на автошляхах області упродовж вихідних. Затримано 53 водія за керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння. Складено 57 адміністративних протоколів на водіїв за перевищення швидкісних режимів.

За вихідні зафіксовано 3 дорожньо-транспортні пригоди, в яких 1 людина загинула та 3 травмовано.

Близько 03.20 25 травня в м. Житомирі, по вулиці Київській, водій автомобіля FORD, 23-річний житель обласного центру, здійснив наїзд на пішохода, 24-річну жительку м. Житомира, яка перетинала проїзну частину справа наліво відносно напрямку руху автомобіля. Внаслідок ДТП пішохід отримала тілесні ушкодження від яких по дорозі до лікарні померла в кареті швидкої допомоги.

Близько 18.05 25 травня на 190 км автодороги Київ – Чоп, Червоноармійського району, водій автомобіля ГАЗ-3110, 55-річний житель м. Житомира, скоїв зіткнення з автомобілем VOLKSWAGEN, під керуванням 57-річного жителя м. Рівне. Внаслідок ДТП двоє пасажирів автомобіля VOLKSWAGEN отримали тілесні ушкодження та доставлені до медичного закладу.

Шановні громадяни! Аналізуючи дорожньо–транспортні пригоди, слід зазначити, що переважна більшість аварій трапляється через неуважність та безпечність учасників дорожнього руху. Тому Державтоінспекція нагадує не слід нехтувати своїм життям чи здоров’ям. Не зайвим буде застерегти як водіїв так і пішоходів, що лише дотримання Правил дорожнього руху зменшать кількість аварійних ситуацій і дорожньо–транспортних пригод.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:02
СБУ та Нацполіція заблокували 9 нових схем ухилення від ...
Сьогодні 16:01
За матеріалами СБУ по 15 років тюрми отримали ще десяте ...
Сьогодні 16:01
«Бойові» по 100 тисяч для бухгалтерів у тилу: ДБР повід ...
Сьогодні 16:00
Тимчасова непридатність за 7 тис. доларів: на Волині су ...
Сьогодні 16:00
2200 літрів спирту та 366 пляшок «фальсифікату»: детект ...
Сьогодні 16:09
ДПС та Держприкордонслужба удосконалюють електронний об ...
Сьогодні 16:07
Міненерго: Чернівецька, Чернігівська та Київська област ...
Сьогодні 16:05
ДПС та Держприкордонслужба удосконалюють електронний об ...
Сьогодні 16:03
Міненерго: Івано-Франківщина отримала від Швеції понад ...
Сьогодні 16:01
Чинна відстрочка зберігатиметься під час її переоформле ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення