В Житомирі позачергово проатестували керівництво міліції

В Житомирі позачергово проатестували керівництво міліції

07.11 15:38    
В обласному Управлінні МВС позачергова атестація керівного складу окремих територіальних підрозділів пройшла за участі начальника Департаменту ДАІ МВС України Астапковича В.І. Практичні результати діяльності міськрайвідділів та цілеспрямованість у попередженні та протидії протиправним діянням були визначальними критеріями для оцінки роботи очільників підрозділів, повідомляє СЗГ УМВС України в Житомирській області.

Розпочинаючи роботу атестаційної комісії, генерал-майор міліції Володимир Астапкович звернув увагу присутніх на важливість визначення чітких пріоритетів у роботі відділів міліції та забезпечення належної організації їх діяльності у всіх напрямах: і громадської безпеки, і протидії кримінальним проявам, і активної профілактики.

Відтак керівники Андрушівського, Баранівського, Житомирського, Новоград-Волинського та Червоноармійського міськрайорганів доповідали членам атестаційної комісії про результати діяльності міліції відповідних районів упродовж поточного року.

- Одне з головних завдань проведення позачергової атестації, – прокоментував голова атестаційної УМВС України в Житомирській області Микола Будзинський, - об’єктивна оцінка рівня професійності та компетентності працівників міліції, суворе дотримання ними законності у повсякденній діяльності, особиста вимогливість та відповідальність.

Загалом упродовж жовтня-листопада проатестовано уже три райоргани, на черзі ще два. Окремі працівники за рішенням атестаційної комісії визнані такими, що не відповідають займаним посадам, а відтак визначаються з подальшим працевлаштуванням.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:43
Від 5 до 13 тис доларів США за вивезення військовослужб ...
Сьогодні 16:43
На Вінниччині під час спроби прориву через держрубіж дв ...
Сьогодні 16:42
У Києві викрили канал незаконного переправлення військо ...
Сьогодні 16:42
Схему незаконного переправлення через державний кордон ...
Сьогодні 16:41
На Одещині прикордонники затримали переправника військо ...
Вчора 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення