Міліція Житомирщини закликає громадян до дотримання правопорядку під час масових заходів на території регіону

Міліція Житомирщини закликає громадян до дотримання правопорядку під час масових заходів на території регіону

29.11 11:36    
Сьогодні на території області відбувається низка масових заходів, які привернуть увагу багатьох громадян. На охорону громадського порядку міліція залучає значну кількість працівників, патрульних нарядів.

Нагадуємо, що з учорашнього вечора на території Житомирщини знаходиться святиня – чесні мощі великомученика Георгія Побідоносця. У трьох містах регіону – Бердичеві, обласному центрі та Новограді-Волинському, де почергово перебуватиме правиця, – упродовж трьох днів правопорядок забезпечуватимуть загалом понад 100 працівників міліції.

Водночас сьогодні, 29 листопада, запланована акція «Живого ланцюга», в якій прогнозовано візьме участь значна кількість громадян. Для забезпечення охорони громадського порядку та безпеки дорожнього руху у цей день залучається 325 правоохоронців, а також 69 патрульних нарядів, зокрема, з числа особового складу галузевих служб УМВС, міськрайвідділів, патрульної служби та Державтоінспекції.

Міліція звертається до усіх громадян, у тому числі й безпосередньо до учасників цих заходів, з наполегливим проханням дотримуватися правил безпеки та правопорядку. Адже безпека людей – це спільна справа і правоохоронців, і організаторів масових зібрань.

СЗГ УМВС України
в Житомирській області

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:40
Розпочала роботу новостворена Палата регіональних молод ...
Вчора 15:41
26 тис доларів США за вивезення військовослужбовця із б ...
Вчора 15:41
Понад 20 мільйонів осіб перетнули кордон України з поча ...
Вчора 15:40
На кордоні виявили старовинні годинники
Вчора 15:40
Екскерівника КЕУ та підрядника судитимуть через майже 4 ...
Вчора 15:36
Україна ділиться досвідом побудови стійкої системи соці ...
Вчора 15:34
Держприкордонслужба: Понад 20 мільйонів осіб перетнули ...
Вчора 15:32
Україна та Молдова координують спільні дії для подоланн ...
Вчора 15:30
Україна та Японія поглиблюють співпрацю у модернізації ...
Вчора 15:28
Держспецзв’язку затвердила Порядок приєднання до платфо ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення