У Житомирі розпочалася Програма «Захист Патріотів»

У Житомирі розпочалася Програма «Захист Патріотів»

02.02 11:47    
У рамках впровадження в Україні нової військово-медичної доктрини та реалізації програми «Захист Патріотів» тривають навчання з тактичної медицини «Курси бійця-рятувальника» для курсантів та офіцерів вищих навчальних закладів Міністерства оборони України.

Чергові навчання розпочалися 2 лютого у Житомирському військовому інституті Державного університету телекомунікацій і триватимуть три дні.

Це вже четвертий навчальний заклад, в якому проводяться подібні курси. Раніше вже були організовані та проведені навчання для курсантів Української військово-медичної академії, Національного університету оборони України імені Івана Черняховського і Військового інституту телекомунікацій та інформатизації Державного університету телекомунікацій у Києві.

— Кожне життя — це найвища цінність, і моє особисте завдання — захистити кожного з вас, дати вам ті необхідні навички, які дозволять вам зберегти життя і здоров’я — своє і свого побратима, — наголосила Ольга Богомолець під час відкриття навчань у Житомирі.

Радник Президента також повідомила, що програма «Захист патріотів» передбачає вишкіл курсантів та офіцерів щодо надання невідкладної та долікарської допомоги постраждалим внаслідок бойових дій: обстеження постраждалого, робота з травмами, використання медичних засобів, етапи та методи евакуації тощо. За цим курсом бійця-рятувальника загалом буде підготовлено 3 тисячі офіцерів, які в свою чергу навчатимуть своїх підлеглих надавати допомогу у військово-польових умовах.

У програмі візиту Радника Президента на Житомирщину зустріч з керівництвом області, огляд медичних закладів реабілітаціі учасників АТО на базі Житомирської обласної клінічної лікарні ім. Олександра Гербачевського, 409-го військового госпіталя, вивчення проблем та потреб лікарських закладів, знайомство з персоналом та пацієнтами.

Програма «Захист Патріотів» здійснюється за ініціативи Радника Президента України з гуманітарних питань Ольги Богомолець та за підтримки Гуманітарної місії Світового Конгресу Українців.

Прес-служба Президента України

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:07
У Житомирі рада безбар’єрності проінспектувала оновлену ...
Вчора 16:35
Влада Бородянки має відшкодувати 4,4 млн грн за фіктивн ...
Вчора 16:35
Виключили з військового обліку близько 1200 осіб: поліц ...
Вчора 16:34
На Буковині поліція затримала вимагача, який побив чоло ...
Вчора 16:34
Нацполіція забезпечила відшкодування до бюджету понад 8 ...
Вчора 16:28
Відбулося перше відрядження Міністра внутрішніх справ І ...
Вчора 16:26
Напередодні Дня молоді Уряд відзначив 20 молодих україн ...
Вчора 16:24
Уряд оптимізував умови програми «Доступні кредити 5-7-9 ...
Вчора 16:22
МОН оновило державні стандарти загальної середньої осві ...
Вчора 16:20
У Держрибагентстві розглянули проєкти лімітів вилучення ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення