Зареєстровано проект рішення про повне звільнення від сплати комунальних послуг житомирян—учасників АТО та членів їх сімей

Зареєстровано проект рішення про повне звільнення від сплати комунальних послуг житомирян—учасників АТО та членів їх сімей

03.07 15:44    
Депутат Житомирської міської ради, перший заступник голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля Михайло Пухтаєвич зареєстрував проект рішення Житомирської міськради щодо повного звільнення від сплати комунальних послуг учасників антитерористичної операції та членів їх сімей. Про це він повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«У Житомирі провів прийом громадян, поспілкувався з людьми на вулицях. Зрозуміло, що зараз найбільше турбує людей — війна на Сході. Космічні ціни. Подорожчання комунальних послуг…, — написав він. — Ясно, що таких глобальних проблем депутати міськради не вирішать. Але щось можемо зробити й ми — хоча б для хлопців, що воюють за Україну, та їх родин. Зібралися з помічниками, подумали й розробили проект рішення міськради про ПОВНЕ звільнення від сплати комунальних послуг учасників антитерористичної операції та членів їх сімей».

Зауважимо, що подібна практика існує в інших містах — приміром, у Львові учасників АТО і членів їх сімей звільнили від квартплати ще в серпні 2014 року. Аналогічна пільга введена в Кременчуці, у Миколаєві, Луцьку та інших містах. У Дніпропетровську та Києві учасники АТО повністю звільнені від плати за всі комунальні послуги. В Івано-Франківську — від плати за житло, тепло і воду. «Не думаю, що Житомир має лишатися осторонь, — підкреслив Михайло Пухтаєвич. — Більше того, переконаний, що повне скасування оплати послуг ЖКГ для учасників АТО та членів їх сімей — це найменше, що може зробити для захисників України міська рада. Адже захищають вони не тільки східні кордони держави, але й, власне, наш Житомир. Сумніваюся, що хтось з депутатів не проголосує за це рішення, яке вже зареєстроване».

Депутат міськради також звернувся до місцевих політиків з проханням припинити «псевдополітичну метушню» навколо виборів і «клоунські «петушині» бої» одне з одним. Натомість — зауважує депутат — краще дослухатися до житомирян, які воюють на Сході й приїхати «воювати з москалями та сєпарами». «Пацани просили передати «привіт» і побажання місцевим політикам і політиканам: замість того, аби воювати одне з одним в Житомирі і витрачати на це колосальні гроші, приїжджайте сюди, повоюйте з москалями та сєпарами, і гроші свої привезіть — на них можна закупити багато необхідного для військових», — резюмував Михайло Пухтаєвич.

Прес-служба депутата Житомирської міської ради

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:07
У Житомирі рада безбар’єрності проінспектувала оновлену ...
Вчора 16:35
Влада Бородянки має відшкодувати 4,4 млн грн за фіктивн ...
Вчора 16:35
Виключили з військового обліку близько 1200 осіб: поліц ...
Вчора 16:34
На Буковині поліція затримала вимагача, який побив чоло ...
Вчора 16:34
Нацполіція забезпечила відшкодування до бюджету понад 8 ...
Вчора 16:28
Відбулося перше відрядження Міністра внутрішніх справ І ...
Вчора 16:26
Напередодні Дня молоді Уряд відзначив 20 молодих україн ...
Вчора 16:24
Уряд оптимізував умови програми «Доступні кредити 5-7-9 ...
Вчора 16:22
МОН оновило державні стандарти загальної середньої осві ...
Вчора 16:20
У Держрибагентстві розглянули проєкти лімітів вилучення ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення