Громадська рада при фіскальній службі Житомирської області провела своє чергове засідання
06.07 08:54
2 липня 2015 року Громадська рада при ГУ ДФС у Житомирській області зібралася на своє чергове засідання, модератором якого була голова Громадської ради Тетяна Годовська.
У зібранні також взяла участь в. о. начальника ГУ ДФС в області Лілія Куришко, яка подякувала членам ГР за вже проведену конструктивну роботу та висловила побажання не зупинятися на досягнутому і надалі системно працювати у напрямку вдосконалення відносин платників податків з фіскальною службою.
Згідно з порядком денним, члени Громадської ради затвердили Положення та Регламент ГР при ГУ ДФС України в Житомирській області.
Крім того, відбулося обговорення виконання норм Закону України №71 від 28 грудня 2014 року фізичними особами-підприємцями ІІ та ІІІ груп, які застосовують спрощену систему оподаткування та звітності. У результаті представники громадських організацій дійшли спільного рішення – створити робочу групу для відпрацювання пропозицій щодо вироблення механізму проведення перевірок суб’єктів підприємництва.
Піднімалися також інші проблеми підприємницького середовища за напрямками структури ГР при ГУ ДФС України в Житомирській області та деякі процедурні питання діяльності ГР.
RuporZT
|