Громади 3-х житомирських районів отримали гроші на реалізацію програми ПР ООН

Громади 3-х житомирських районів отримали гроші на реалізацію програми ПР ООН

29.04 17:42    
Як повідомили Інтернет-порталу Рупор Житомира в прес-службі обласної держадміністрації, в Житомирській області продовжується реалізація програми Європейської комісії та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

29 квітня в обласній адміністрації відбулося засідання координаційної ради з питань залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги.

Заступник голови облдержадміністрації Ігор Орлов зазначив, що метою зустрічі є звіт районних голів щодо проведеної за 2008 рік роботи та визначення завдань, які необхідно вирішити для успішної реалізації в області у 2009 році програми Європейської комісії та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Минулого року було визначено 8 районів, на території яких проваджуватиметься даний проект, а саме – Андрушівський, Коростишівський, Лугинський, Любарський, Олевський, Червоноармійський, Черняхівський та Чуднівський. За результатами конкурсу відібрано по 5 сільських рад для безпосередньої реалізації проектів запропонованих громадами.

В кожному з відібраних сіл пройшли презентації Проекту, перші діалоги, після чого ініціативні мешканці об’єдналися у громадські організації. У кожному з 8 районів створено Форуми місцевого розвитку.

На сьогоднішній день визначено 39 об’єктів для фінансування, триває процес розробки локальних кошторисів по кожному об’єкту для фінансування.

«Вже підписано три грантові угоди з громадою Черняхівського району «Надія Високого», громадою Коростишівського району «Довіра-1», громадою Червоноармійського району «Соколівське майбутнє» на співфінансування проекту по ремонту 2 амбулаторій сімейного типу та однієї сільської лікарні, загальна кошторисна вартість яких складає 256 тис. грн.», - повідомив Ігор Орлов.

На засіданні були присутні керівники проекту «Місцевий розвиток орієнтований на громаду»: Пані Іларія Карневалі – голова програми демократичного самоврядування ПРООН, пан Джейсін Сах – міжнародний менеджер проекту та Югеш Прадхананг – радник з розвитку громад.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 19:07
Розкрадання 5,5 млн грн на закупівлі РЕБ і FPV-дронів д ...
Вчора 19:07
Понад 2 мільйони гривень під підлогою: в «Устилузі» вик ...
Вчора 19:06
На Запоріжжі прикордонники викрили організаторів незако ...
Вчора 19:06
Прикордонник допоміг викрити організатора схеми втечі в ...
Вчора 19:05
Прикордонники викрили схему з продажу фіктивної інвалід ...
Вчора 18:28
Wok-локшина: секрет популярності та різноманіття смаків
27 квітня 22:21
Документи для навчання, роботи та бізнесу за кордоном: ...
24 квітня 16:50
Коли душовий бокс кращий за кабіну
23 квітня 19:23
Почему CCTV-формат взрывает iGaming в 2026 году
22 квітня 22:08
Профессиональная помощь против зависимости: преимуществ ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення