На Житомирщині в полі виявили рештки 4-х танкістів РСЧА, які загинули в липні 1941 року від артилерійського вогню

12.04 09:46    
10 квітня група пошуковців працювала в Пулинському районі Житомирської області.

"10 квітня група працювала в Пулинському районі Житомирської області. Була відпрацьована локація, через яку у грудні минулого року виник конфлікт з місцевим фермером. На щастя ми змогли дійти до взаємо порозуміння з власником земельної ділянки та спокійно виконати свою роботу. Вважаємо конфлікт повністю вичерпаним.
На Житомирщині в полі виявили рештки 4-х танкістів РСЧА, які загинули в липні 1941 року від артилерійського вогню

Всього в ямі були рештки 4-х солдат РСЧА, які загинули в липні 1941 року. Воїни лежали на глибині 50 см. Загинули від артилерійського вогню, так як рештки знаходились не в анатомії, а були стягнуті на плащ палатках та скинуті один на одного.
При солдатах був петличний знак у вигляді танка, це свідчить про те, що солдати відносились до танкової дивізії, яка воювала в тому місці. Також було виявлено каску СШ-39, 2 протигази, декілька радянських монет, залізну ложку та складний ніж. Нажаль медальйони були відсутні і воїни назавжди залишаться невідомими.
7 травня вони будуть поховані зі своїми побратимами у братській могилі села Соколів. Продовжуємо працювати", - йдеться у повідомленні.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:07
У Житомирі рада безбар’єрності проінспектувала оновлену ...
Вчора 16:35
Влада Бородянки має відшкодувати 4,4 млн грн за фіктивн ...
Вчора 16:35
Виключили з військового обліку близько 1200 осіб: поліц ...
Вчора 16:34
На Буковині поліція затримала вимагача, який побив чоло ...
Вчора 16:34
Нацполіція забезпечила відшкодування до бюджету понад 8 ...
Вчора 16:28
Відбулося перше відрядження Міністра внутрішніх справ І ...
Вчора 16:26
Напередодні Дня молоді Уряд відзначив 20 молодих україн ...
Вчора 16:24
Уряд оптимізував умови програми «Доступні кредити 5-7-9 ...
Вчора 16:22
МОН оновило державні стандарти загальної середньої осві ...
Вчора 16:20
У Держрибагентстві розглянули проєкти лімітів вилучення ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення