Як повідомили Інтернет-порталу
Рупор Житомира в відділу по зв’язкам з громадськістю УМВС України в Житомирській області, 658 порушень Правил дорожнього руху було виявлено та припинено працівниками Державтоінспекції на автошляхах області упродовж минулої доби. Затримано 56 водіїв за керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння. Складено 203 адміністративні протоколи на водіїв за перевищення швидкісних режимів. Судами на порушників накладено штрафів на загальну суму понад 57 тисяч гривень. Загалом же стягнено понад 9 тисяч гривень накладених раніше штрафів.
За минулу добу зафіксовано 5 дорожньо-транспортних пригод, в яких 1 людина загинула та 8 травмовано.
08 червня близько 03.00 год. на 10 км а/д Житомир – М.Подільський, 38-річний водій автомобіля Шкода, мешканець м. Києва, не впорався з керуванням та здійснив наїзд на залізобетонну електроопору. Внаслідок ДТП двоє пасажирів автомобіля, мешканці м. Києва, отримали тілесні ушкодження та доставлені до ЦМЛ-1 м. Житомира.
Цього ж дня близько 13.00 год. в с. Краснопіль, Коростенського району 58-річний водій автомобіля ВАЗ-21063, мешканець Київської області, на заокругленій ділянці дороги не впорався з керуванням, з’їхав у кювет та перекинувся. Внаслідок аварії водій автомобіля від отриманих тілесних ушкоджень загинув на місці пригоди, ще двоє пасажирів автомобіля отримали тілесні ушкодження та доставлені до Коростенської ЦРЛ.
Аналізуючи ситуацію, яка склалась на автошляхах області слід зазначити, що більшість дорожньо–транспортних пригод виникає через недотримання водіями транспортних засобів Правил дорожнього руху. І перед тим, як сісти за кермо будь–якого транспортного засобу, необхідно замислитись: чи варто ризикувати своїм життям, адже, здавалося, незначне порушення може мати надзвичайно тяжкі наслідки.
Увага! ДАІ повідомляє місцезнаходження автопатрулів з радарами: а/д Київ – Чоп, 158 км, 129 км, 74 км, а/д Житомир – Сквира, 10 км.