Чи стане у Житомирі доступнішим житло для молодих сімей?

Чи стане у Житомирі доступнішим житло для молодих сімей?

21.08 09:20    
Обговорення проекту Закону України «Про особливості державної підтримки забезпечення молоді житлом» було єдиним питанням круглого столу в обласній державній адміністрації. Майбутній закон, а поки що законопроект має закріпити на законодавчому рівні основні механізми забезпечення молоді житлом. Чи стане доступнішим житло для молодих сімей? Працевлаштування та житло дві найболючіші проблеми молоді. Ми вирішили поцікавитись у житомирян чи є доступне житло для молоді у нашому місті.

Для того, щоб побачити як влада вирішує проблему доступного житла для молоді варта зайти в міську раду і подивитись на чергу, яка йде ще з 1991 року. Нічого не робиться адже для будівництва потрібні великі інвестиції.
- Ну я з батьками живу
- Знімати, я вважаю, не вигідно. Буду думати як заробити.

Не один раз учасники круглого столу наголосили, що в майбутньому законі не передбачено надання житла безкоштовно. Проте прописані механізми, забезпечують значну допомогу від держави.

Олександр Антонюк заступник начальника головного управління у справах: «Ставиться на меті законодавчо забезпечити такі сегменти. Перше – кредитування молоді, другий сегмент - надання житлових субсидій на придбання житла з державного бюджету або місцевого, надання молодим громадян в оренду житла без права її викупу.»

Якщо закон набере чинності, то лише ті сім’ї, які стали на облік у чергу за житлом, і в яких вік кожного з подружньої пари не перевищує 35 років, можуть розраховувати на фінансову державну допомогу. Контролювати виконання закону будуть спеціальні органи.

Валерій Прокопчук голова комісії з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму: «Складається спостережна рада, яка призначається Кабінетом Міністрів, яка буде контролювати діяльність фонду. Буде громадський контроль, де буде практично проводитись контроль за коштами, які витрачаються, куди вони йдуть, як поліпшити умови молодих сімей.»

Законопроект «Про особливості державної підтримки забезпечення молоді житлом» скоро розмістять на сайті управління молоді та спорту. Всі бажаючі зможуть надати свої пропозиції.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: ТРК Житомира
Україна Цікавинка Скандали
08 травня 17:23
Двоє чоловіків у гідрокостюмах намагалися незаконно пер ...
08 травня 17:18
На Одещині прикордонники припинили контрабанду психотро ...
08 травня 17:18
Прикордонники викрили зловмисників, які за $8000 оформл ...
08 травня 17:17
Дві спроби незаконного переправлення осіб в Румунію при ...
08 травня 17:17
Віз клієнта в гори – на трасі Одеса-Київ припинили неза ...
06 травня 22:53
Рулонні етикетки vs листові: що краще для вашого продук ...
06 травня 17:23
Як знайти вигідний тур онлайн: поради для мандрівників
30 квітня 21:58
Купольні посудомийні машини: промисловий стандарт швидк ...
29 квітня 18:28
Wok-локшина: секрет популярності та різноманіття смаків
27 квітня 22:21
Документи для навчання, роботи та бізнесу за кордоном: ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення