Відома російська співачка Тетяна Овсієнко збудувала храм… на Житомирщині

Відома російська співачка Тетяна Овсієнко збудувала храм… на Житомирщині

22.09 23:43    
Храм Різдва Пресвятої Богородиці освятили в селі Ковганівці Брусилівського району. У першій літургії взяли участь духовенство Української Православної Церкви Київського Патріархату, представники місцевої влади, благодійники і віряни.

Для знімальної групи стала приємною несподіванкою поява на святі головної ініціаторки будівництва та жертводавиці храму.

Цей храм в Ковганівці будували рівно чотири роки. Саме в день Різдва Богородиці заклали перший камінь у будівництво.

Лідія Вдовиченко, жителька с. Ковганівки Брусилівського району: «Не було в Ковганівці ніколи церкви, в Містечку була до війни. Ні, не до війни, після війни ще вона була…А потім її розібрали і немає…А в нас ніколи не було в Ковганівці.»

Місцем для будівництва церкви обрали невеликий майданчик біля автобусної зупинки. Тут у великі свята люди чекали священика для освяти пасок, яблук, маку, меду та іншого.

Віра Вовкогон, жителька с. Ковганівки Брусилівського району: «І якраз була Таня тут, Овсієнко. Вона побачила це і каже: «Раз таке це місце, треба хоч маленьку якусь церквичку побудувати, щоб люди могли зайти туди, помолитися, подякувати Богу за все що нам дає…»»

Відома співачка Тетяна Овсієнко, мама та рідня якої живуть в Ковганівці, словами не обмежилась. Її ініціативу підтримала громада, і спільними зусиллями збудували церкву.

Тетяна Овсієнко, заслужена артистка Росії: «Чтобы в жизни не происходило, по крайней мере, у меня, ты всегда идешь к Богу, всегда идешь в дом церковный, где можно побыть одному, и, наверное, со своим внутренним состоянием, и в радости, и в печали… И поэтому я очень рада, что такое событие произошло здесь, в Ковганивке. Я думаю, что могу от всей души всех жителей поздравить с тем, что есть теперь у нас такой домик, в который можно приходить, молиться, и крестить детей, и венчаться. Я думаю, что много событий должно происходить здесь».
На подію завітав і радник Президента України Віталій Журавський.

Віталій Журавський, радник Президента України: «Я впродовж тривалого часу маю дружбу із відомою співачкою Тетяною Овсієнко. А вона родом звідси. І ось навпроти цього храму будинок, де живе її мама. І вона виступила в ролі благодійниці при будівництві цього храму. Тобто, жертвувала свої кошти, як і сьогодні я, власне, пожертвував для розбудови цього храму».

Віталій Станіславович переконаний, що, якщо є церква, то є і майбутнє у цього села, і воно буде розвиватися.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: ТРК Житомира
Україна Цікавинка Скандали
08 травня 17:23
Двоє чоловіків у гідрокостюмах намагалися незаконно пер ...
08 травня 17:18
На Одещині прикордонники припинили контрабанду психотро ...
08 травня 17:18
Прикордонники викрили зловмисників, які за $8000 оформл ...
08 травня 17:17
Дві спроби незаконного переправлення осіб в Румунію при ...
08 травня 17:17
Віз клієнта в гори – на трасі Одеса-Київ припинили неза ...
06 травня 22:53
Рулонні етикетки vs листові: що краще для вашого продук ...
06 травня 17:23
Як знайти вигідний тур онлайн: поради для мандрівників
30 квітня 21:58
Купольні посудомийні машини: промисловий стандарт швидк ...
29 квітня 18:28
Wok-локшина: секрет популярності та різноманіття смаків
27 квітня 22:21
Документи для навчання, роботи та бізнесу за кордоном: ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення