ДАІ: На Житомирщині за минулу добу в 5 ДТП загинуло 4 людей

ДАІ: На Житомирщині за минулу добу в 5 ДТП загинуло 4 людей

14.01 11:25    
Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в УДАІ УМВС України в Житомирській області, 113 порушення Правил дорожнього руху було виявлено та припинено працівниками Державтоінспекції на автошляхах області упродовж минулої доби. Затримано 14 водіїв за керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння. Складено 25 адміністративних протоколів на водіїв за перевищення швидкісних режимів.

За минулу добу зафіксовано 5 дорожньо - транспортних пригод, в яких 4 людей загинуло та 1 людина отримала тілесні ушкодження.
13.01.2012 близько 00.30 на 32км автодороги Волиця – Андрушівка – Вчерайше – Ружин, водій автомобіля ВАЗ-21093, 28-річний житель Андрушівського району, с. Гальчин, здійснив наїзд на пішохода 23-річного жителя Андрушівського району, с. Павелки, який рухався в зустрічному напрямку. Внаслідок ДТП пішохід. від отриманих тілесних ушкоджень помер в медичному закладі.

13.01.2012 близько 07.50 на 27км+300м автодороги Житомир – Могилів Подільський, водій автомобіля TOYOTA CAMRY, 29-річний житель Вінницького району, с. Агрономічне, на нерегульованому пішохідному переході здійснив наїзд на пішохода 70-річну жительку Бердичівського району, с. Рея, яка перетинала проїзну частину зліва направо відносно руху автомобіля. Внаслідок ДТП пішохід від отриманих тілесних ушкоджень загинула на місці пригоди. Тіло загиблої направлено до моргу медичного закладу.

13.01.2012 близько 17.35 на 14км + 500 м а/д Житомир – Чернівці, в с. Корчак, Житомирського району, водій автомобіля TOYOTA CAMRY 3.5I V6, 39-річний житель м. Хмельницький, рухаючись в напрямку м. Хмельницький, скоїв наїзд на пішохода 50-річну мешканку, чка проживала: Житомирський район, с. Корчак, яка перетинала проїзну частину зліва направо відносно напрямку руху автомобіля. Внаслідок ДТП пішохід від отриманих тілесних ушкоджень загинула на місці пригоди. Тіло загиблої направлено до моргу медичного закладу.

13.01.2012 близько 17.23 на 1км+500м під’їзної дороги до м. Житомира з автодороги Київ-Чоп, в с. Глибочиця Житомирського району, водій автомобіля VOLKSWAGEN POLO, 57-річний мешканець м. Житомира, скоїв наїзд на пішохода 60-річного мешканця с. Глибочиця, Житомирського району, який перетинав проїзну частину дороги справа наліво відносно напрямку руху автомобіля поза пішохідним переходом. Внаслідок ДТП пішохід від отриманих тілесних ушкоджень загинув на місці пригоди. Тіло загиблого направлено до моргу медичного закладу.

13.01.2012 близько 18.55 в с. Куліші Ємільчинського району, по вулиці Центральній, водій автомобіля ВАЗ-111930, 33-річний житель с. Куліші, Ємільчинського району, скоїв наїзд на пішохода 9-річного жителя с. Куліші, Ємільчинського району, який рухався на зустріч по лівому краю проїзної частини. Внаслідок ДТП пішохід отримав тілесні ушкодження та доставлений до медичного закладу.

Шановні громадяни! Аналізуючи ситуацію, яка склалась на автошляхах області слід зазначити, що більшість дорожньо–транспортних пригод виникає через недотримання водіями транспортних засобів Правил дорожнього руху. Тому перед тим, як сісти за кермо будь–якого транспортного засобу, необхідно замислитись чи варто ризикувати своїм життям, адже, здавалося, незначне порушення може мати надзвичайно тяжкі наслідки.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:08
Поліція та СБУ впродовж доби затримали підозрюваних у в ...
Вчора 23:07
У Кременчуці поліція затримала 70-річного чоловіка, при ...
Вчора 23:06
СБУ та Нацполіція протягом доби затримали виконавців об ...
Вчора 23:05
У колонії на Буковині засуджених використовували як без ...
Вчора 23:05
Всеукраїнська операція ДБР «Чесний призов»: на Кіровогр ...
Вчора 17:19
Уряд схвалив митний законопроєкт для реформи оподаткува ...
Вчора 17:17
Віктор Ляшко відвідав Сумщину: обговорили підготовку ме ...
Вчора 17:15
Україна та Китай обговорили поглиблення співпраці у сфе ...
Вчора 17:13
Уряд затвердив умови приватизації чотирьох великих підп ...
Вчора 17:11
Рада ЄС схвалила зміни до Плану України, відкривши шлях ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення