22 червня у Житомирі Кабмін зупинить рух всього транспорту та роботу обласної і міської рад

22 червня у Житомирі Кабмін зупинить рух всього транспорту та роботу обласної і міської рад

13.06 11:12    
20 травня 2011 року, Верховна Рада України ухвалила Постанову № 8539 про запровадження проведення 22 червня кожного року всеукраїнської хвилини мовчання в пам’ять про загиблих у роки Великої Вітчизняної війни.

З метою вшанувати пам'ять мільйонів загиблих у роки Великої Вітчизняної війни, Кабінету Міністрів доручено, у знак скорботи та солідарності із загиблими у роки Великої Вітчизняної війни, забезпечувати 22 червня кожного року приспущення державного прапору України із чорними стрічками на будинках та спорудах органів державної влади, державних підприємствах, установах і організаціях на території України, закордонних дипломатичних та інших установах України.

Також Кабінет Міністрів 22 червня кожного року о 10.00 має забезпечувати хвилину мовчання на вшанування пам'яті по загиблим у Великій Вітчизняній війні, зупинивши на цей час роботу в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях (крім підприємств, де це не допускається за технологією виробництва), рух громадського та приватного транспорту з подаванням відповідних звукових сигналів.

Окрім того, 22 червня кожного року Державному комітету телебачення і радіомовлення України необхідно забезпечувати обмеження трансляції розважальних програм шляхом внесення відповідних змін до програм радіо і телебачення, а також о 10.00 переривати трансляцію радіо і телепередач, ушановуючи пам'ять загиблих у Великій Вітчизняній війні.

Відповідний проект постанови зареєстровано за № 8539.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:08
Поліція та СБУ впродовж доби затримали підозрюваних у в ...
Вчора 23:07
У Кременчуці поліція затримала 70-річного чоловіка, при ...
Вчора 23:06
СБУ та Нацполіція протягом доби затримали виконавців об ...
Вчора 23:05
У колонії на Буковині засуджених використовували як без ...
Вчора 23:05
Всеукраїнська операція ДБР «Чесний призов»: на Кіровогр ...
Вчора 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
20 липня 17:26
Лазерна різка vs плазма vs гідроабразив: коли яка техно ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення