«Дорога смерті»: На трасі Київ-Чоп – страшна аварія, є загиблі. ФОТО

11.12 13:30    
11 грудня на 139 км автодороги Київ – Чоп у Житомирському районі мікроавтобус «Фольксваген» зіткнувся з вантажівкою. Внаслідок пригоди водій та пасажирка мікроавтобусу загинули на місці пригоди.

Несприятливі погодні умови, що наразі панують на території Житомирської області, як і у багатьох регіонах України, вносять свої корективи у ситуацію на автошляхах, неабияк ускладнюючи рух транспорту. Саме у цей період, попереджають працівники Державтоінспекції, водіям слід бути більш ніж уважними за кермом, неухильно дотримуватися правил безпеки на засніжених дорогах.
Вранці 11 грудня у Житомирському районі сталася дорожньо-транспортна пригода з постраждалими. Таке повідомлення надійшло за телефоном «102». На місце події негайно виїхали працівники ДАІ та слідчо-оперативна група.

За попередньою інформацією, водій мікроавтобуса «Фольксвагена», що рухався в напрямку м.Києва, не врахував складних погодних умов, не вибрав безпечної швидкості руху, в результаті чого не зміг впоратися з керуванням та виїхав на смугу зустрічного руху, де скоїв зіткнення з фурою, що рухалася назустріч.

Як повідомляє Дзеркало Полісся, внаслідок дорожньо-транспортної пригоди 55-річний водій автомобіля Фольксваген, а також його 24-річна пасажирка, жителі Рівненської області, отримали тілесні ушкодження, які, на жаль, виявилися несумісними з життям. Здоров’ю та життю водія вантажівки «Вольво» наразі нічого не загрожує.

«Дорога смерті»: На трасі Київ-Чоп – страшна аварія, є загиблі. ФОТО


За фактом ДТП, у якому загинуло двоє людей, розпочато відповідні перевірки.
Зі свого боку, працівники ДАІ вживають усіх заходів, аби убезпечити учасників дорожнього руху від порушень, що можуть призвести до фатальних наслідків. Даішники постійно контролюють, щоб дорожнє полотно вчасно розчищалося, слизькі ділянки автошляхів були належним чином оброблені піском, уздовж доріг були виставлені та видимі для водіїв необхідні дорожні знаки. Проте зусилля правоохоронців зведуться нанівець, якщо водії транспортних засобів нехтуватимуть власною безпекою.

«Дорога смерті»: На трасі Київ-Чоп – страшна аварія, є загиблі. ФОТО


Відтак, шановні водії! Державтоінспекція вкотре нагадує про необхідність неухильного дотримання Правил дорожнього руху. В умовах снігопаду необхідно рухатися з включеним ближнім світлом фар (чи протитуманними фарами), дотримуватися швидкісного режиму, правил паркування (аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки), з особливою обережністю рухатися по мостам та естакадам, відмовитися від ризикованих маневрувань, які при несприятливих погодних умовах можуть привести до створення аварійних ситуацій. Якщо виникає необхідність зупинитися, знижуйте швидкість поступово. А при зупинці включайте аварійну світлову сигналізацію.

Крім того, ДАІ рекомендує водіям під час ускладнення погодних умов по можливості утриматися від поїздок на власному транспорті, а тим, хто виїхав, бути максимально уважними та обережними за кермом.

«Дорога смерті»: На трасі Київ-Чоп – страшна аварія, є загиблі. ФОТО

«Дорога смерті»: На трасі Київ-Чоп – страшна аварія, є загиблі. ФОТО

«Дорога смерті»: На трасі Київ-Чоп – страшна аварія, є загиблі. ФОТО

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:48
1678 – номер гарячої лінії Уповноваженого Верховної Рад ...
Вчора 23:48
У рамках підготовки до 9-го Паризького форуму миру огол ...
Вчора 23:47
Біля кордону зі Словаччиною затримали трьох переправник ...
Вчора 23:46
«Замітали сліди» разом із водієм смертельної аварії: ДБ ...
Вчора 23:45
ДБР викрило масштабну схему дезертирства у чотирьох обл ...
Вчора 23:56
Майже 1,7 млн грн надійшло до місцевих бюджетів Кіровог ...
Вчора 23:54
Міфи та реальність: що змінить нова модель оподаткуванн ...
Вчора 23:52
Мінекономіки запускає «Дайджест бізнес-реформ»
Вчора 23:50
Мінрозвитку: Три роки програми єВідновлення – ключові р ...
Вчора 23:48
єЧерга для перетину кордону автоматично перевірятиме на ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення