Віктор Мельниченко: Про ярлики й ініціативи

Віктор Мельниченко: Про ярлики й ініціативи

01.03 10:29    
Як відомо, влада від Бога. Гарна влада - в нагороду, погана - кара нам, знак того, що щось пішло не так.

Лаяти владу - справа найлегша й не конструктивна. Ми ж самі цю владу вибрали.

А якщо хтось каже, що він її не вибирав, то нехай цей хтось бере ініціативу в свої руки і змінює стан речей.

Хай бунтує під владними вікнами, збирає підписи за відставку неугодного государя, бере вила врешті-решт і йде до владних кабінетів доводити свою правоту.

А якщо не маєш бажання або не в силах змінити владу - зміни себе. І світ зміниться.

Я дуже поважаю народного депутата Олену Бондаренко як чарівну жінку, професіонала і справжню людину. Її багато хто не любить за досить категоричні висловлювання, нетерпимість до позицій її політичних опонетів.

Але це її власна позиція, з якою можна погоджуватись або ні. Але намагань назвати цю чарівну жінку частиною нехорошої влади без жодної потуги самому щось змінити я не сприймаю. Бо я був свідком того, як вона хвора з температурою і кашлем приїхала до Бердичева з робочою поїздкою.
Олена сумлінно відвідала всі заплановані об"єкти, поспілкувалась з трудовими колективами, журналістами. Під час одного з таких спілкувань у неї пропав голос. Але вона не відмінила зустрічі. Після того - поїхала до Житомира і провела ще одну зустріч та дала прес-конференцію.
Олена тоді сказала: якби я не приїхала, люди, які мене чекали, подумали б, що вони мені байдужі, і я нехтую їхніми проблемами, і жодні пояснення причин, навіть хвороба, тут не допоможуть".

Я завжди закликаю не використовувати узагальнених понять, таких як "влада".

Потрібно дивитись на склад, на людей, які є серцем цього поняття.

Завершую досить немаленький, як виявилось, комент цитатою пані Бондаренко. На репліку з народу, що політика, мовляв, справа нечиста, Олена підповіла: "Все зависит от того, какой ты сам по себе человек. Точно также можно сказать например: милиция у нас плохая, сантехники - все пьяницы, политика - это всегда грязное дело и так далее. Политика делается обычными людьми. И все они разные. Есть щедрые, есть жадные, есть умные, есть глупые..."

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:58
На Вінниччині прикордонники зупинили «рукавичку» на кол ...
Сьогодні 16:57
Перед судом постануть учасники наркоорганізації, які ро ...
Сьогодні 16:57
Незаконне переправлення осіб через кордон за 35 тисяч д ...
Сьогодні 16:56
Нацполіція ідентифікувала зловмисників, причетних до ви ...
Сьогодні 16:56
У Дніпрі Нацполіція ліквідувала канал незаконного збуту ...
Вчора 18:04
Самогонный аппарат: качество, стиль и возможности для н ...
11 травня 23:34
Транспортировка лежачих больных на реанимобиле скорой п ...
06 травня 22:53
Рулонні етикетки vs листові: що краще для вашого продук ...
06 травня 17:23
Як знайти вигідний тур онлайн: поради для мандрівників
30 квітня 21:58
Купольні посудомийні машини: промисловий стандарт швидк ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення