Геннадій Зубко: Я внесу пропозиції, щоб створити комунальним підприємствам та приватним перевізникам рівні умови сплати податків

20.09 00:09    
Про необхідність впорядкувати ставки податків для перевізників, а також перевести рух маршруток на ті напрямки, де справді не вистачає транспорту, та збільшити рухомий склад ТТУ сказав народний депутат України Геннадій Зубко, сьогодні, 19 вересня, по завершенню голосування в Житомирській обласній раді щодо виділення 9,4 мільйонів гривень на компенсацію витрат за пільгове перевезення Житомирському ТТУ.

Геннадій Зубко: Я внесу пропозиції, щоб створити комунальним підприємствам та приватним перевізникам рівні умови сплати податків


«Міській владі потрібно працювати з менеджментом трамвайно-тролейбусного управління, щоб саме ТТУ могло впливати на розподіл маршрутів у місті. Саме ТТУ повинно вирішувати, на яких маршрутах додати приватних перевізників»,- сказав Геннадій Зубко, відповідаючи на запитання журналістів щодо пропозицій по покращенню умов роботи Житомирського ТТУ.

Також народний депутат від Житомира береться вирішити питання із справедливим оподаткуванням комунальних транспортних підприємств та приватних перевізників.

Геннадій Зубко: Я внесу пропозиції, щоб створити комунальним підприємствам та приватним перевізникам рівні умови сплати податків


«Я буду вносити на розгляд Верховної Ради пропозицію аби змінити оподаткування у сфері пасажирських перевезень. Сьогодні перевізники в нерівних умовах по нарахуванню заробітної плати та по сплаті податків до бюджету. Тому необхідно поставити в рівні умови приватних перевізників та комунальні підприємства, що здійснюють пасажирські перевезення. Крім того потрібно вирівняти ставки податків для комунальних підприємств, що надають послуги, та приватних ЖЕКів. Це депутатська законодавча робота. Але головне – це виконання своїх обов’язків міською владою», - сказав Геннадій Зубко.

Нагадаємо, сьогодні, 19 вересня, депутати Житомирської обласної ради за наполяганням Геннадія Зубка ухвалили рішення, яким спрямовується 9,4 мільйони гривень Житомирському трамвайно-тролейбусному управлінню. За спрямування коштів із 86 присутніх депутатів проголосувало 58, в тому числі фракція «Фронт Змін» у повному складі та частина депутатів фракції «Батьківщина».

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:48
1678 – номер гарячої лінії Уповноваженого Верховної Рад ...
Вчора 23:48
У рамках підготовки до 9-го Паризького форуму миру огол ...
Вчора 23:47
Біля кордону зі Словаччиною затримали трьох переправник ...
Вчора 23:46
«Замітали сліди» разом із водієм смертельної аварії: ДБ ...
Вчора 23:45
ДБР викрило масштабну схему дезертирства у чотирьох обл ...
Вчора 23:56
Майже 1,7 млн грн надійшло до місцевих бюджетів Кіровог ...
Вчора 23:54
Міфи та реальність: що змінить нова модель оподаткуванн ...
Вчора 23:52
Мінекономіки запускає «Дайджест бізнес-реформ»
Вчора 23:50
Мінрозвитку: Три роки програми єВідновлення – ключові р ...
Вчора 23:48
єЧерга для перетину кордону автоматично перевірятиме на ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення