Бійцю 95-ї ОАЕМБр з Житомирщини потрібна термінова операція, щоб зберегти зір: фото, копії документів

Бійцю 95-ї ОАЕМБр з Житомирщини потрібна термінова операція, щоб зберегти зір: фото, копії документів

20.01 20:30    
Віталій Філончук був призваний на військову службу за мобілізацією (перша хвиля) до в/ч А 0281 (95-ї ОАЕМБр). З 7 травня по 8 грудня 2014 року він безпосередньо брав участь в районах проведення антитерористичної операції в Слов’янську та ін. містах.

Усе б здавалося нічого, якби в грудні 2015 року з ним не стався нещасний випадок. Щоб якось забезпечити себе та онкохвору маму пішов на підробітки, де й отримав травму. Працював на пилорамі, де під час роботи в ліве око потрапила тирса. Внаслідок цього виникло запалення. Через п’ять днів звернувся в лікарню у Новоград-Волинському, а з 25 грудня 2015 року по 19 січня 2016 року лікувався в Житомирській обласній клінічній лікарні імені О. Ф. Гербачевського, де йому зробили дві операції. Зараз боєць крапає в пошкоджене око спеціальні дороговартісні краплі.

«Думав, що запалення минеться. Тому звернувся до лікарів не одразу, а через п’ять днів, – розповідає демобілізований боєць. – Зараз розумію, що самостійно, без допомоги волонтерів і небайдужих людей операцію зробити, на жаль, мені не під силу. Тому буду щиро вдячний кожному, хто відгукнеться і допоможе врятувати зір. Я п’ять років доглядав сліпого родича, коли був молодшим. Тому знаю, що означає бути сліпим».

Оскільки травма бійця не пов’язана з бойовими діями, то лікуватися змушений за свій кошт. Посвідчення учасника АТО має отримати у лютому цього року.
У Віталія Філончука є місяць (до 19 лютого 2016 року), щоб зробити операцію з пересадки донорської рогівки. Якщо терміново не прооперувати ліве око, то чоловік може втратити зір.

На пересадку донорської рогівки, яку готують в Дніпропетровську, необхідно 19 тис. грн. Крім цього, необхідні кошти на проживання, проїзд тощо в Одесі, де проведуть операцію. Тож загалом подальше лікування бійцю обійдеться в понад 30 тис. грн. Сума, на перший погляд, не така вже і велика сума, але треба прямо зараз.

Віталій з простої сім’ї з Ємільчино. Мешкає разом із онкохворою мамою. Не працює. У зв’язку з травмою йому не можна переохолоджуватися і протипоказана важка праця.

Не будьмо байдужими!!! Ми не раз доводили, що разом можемо набагато більше, ніж кожен окремо. 10, 20, 50, 100 грн., репост – будь-яка допомога зараз дуже важлива! Допоможемо Вітаю бачити двома здоровими очима!!!

Для всіх, хто може і хоче допомогти Віталію боротися за зір, прохання переказувати кошти на картку ПриватБанк № 5168 7420 2436 3123,
одержувач – Філончук Віталій Сергійович.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:53
Данина за нелегально ввезені iPhone: за матеріалами ДБР ...
Вчора 21:52
Розширено права військових, які за процедурою умовно-до ...
Вчора 21:51
МОЗ: Затверджено критерії госпіталізації, що зміниться ...
Вчора 21:51
Гендерний аудит СКМУ: Робоча група обговорила результат ...
Вчора 21:50
1 мільйон ветеранів отримали електронне посвідчення у з ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення