У Житомирі народний депутат Ганна Гопко візьме участь у Міському мозковому штурмі «Три проблеми, три години, три кроки!»

У Житомирі народний депутат Ганна Гопко візьме участь у Міському мозковому штурмі «Три проблеми, три години, три кроки!»

03.03 17:08    
4 березня (п’ятниця) об 11.00 відбудеться Міський мозковий штурм “Три проблеми, три години, три кроки!”, присвячений вирішенню найактуальніших проблем Житомира і Житомирської області.

До участі у мозковому штурмі запрошуються громадські активісти, журналісти, волонтери та небайдужі громадяни. Місце проведення: готель “Україна”, конференц-зала на 2 поверсі (вул. Київська, 3).

Участь у події візьме народний депутат Ганна Гопко та активісти всеукраїнських громадських організацій: Альона Романюк (Благодійний фонд “Пацієнти України), Тарас Шамайда (Рух добровольців “Простір свободи”) та Тетяна Дурнєва (Інститут суспільно-економічних досліджень).

Учасники мозкового штурму поділяться на 3 групи. Кожна з груп працюватиме з професійними модераторами над вирішенням однієї проблеми, обраної за результатами опитування громадських активістів, журналістів і небайдужих жителів регіону.

Результатом Міського мозкового штурму буде план з вирішення тієї чи іншої проблеми та презентація трьох перших кроків його реалізації.

Метою Міського мозкового штурму є відкриття учасниками можливостей, які дає ефективна взаємодія між громадянами, готовими включатися до активних реальних дій у вирішенні нагальних проблем регіону, що здебільшого були створені місцевими монополіями.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 21:58
15 років позбавлення волі: у Києві військовослужбовець ...
Сьогодні 21:57
У високогір'ї Карпат прикордонники затримали двох пере ...
Сьогодні 21:57
Вейп-індустрія «у тіні»: ДСР Нацполіції провів масштабн ...
Сьогодні 21:56
Поліцейські викрили депутата з Вінниччини у незаконному ...
Сьогодні 21:56
На Запоріжжі поліцейські викрили схему незаконного заво ...
Сьогодні 21:42
Мінекономіки: Український садивний матеріал може принос ...
Сьогодні 21:40
Послуга з проживання для ВПО старшого віку: Мінсоцполіт ...
Сьогодні 21:38
Міноборони: Які виплати та пільги держава гарантує звіл ...
Сьогодні 21:36
Уряд ухвалив порядок формування Національного резерву а ...
Сьогодні 21:34
Поглиблення співпраці, взаємосумісність і подальша підт ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення