У Житомирі обговорили шляхи боротьби із раком молочної залози

17.10 22:44    
У Житомирі обговорили шляхи боротьби із раком молочної залози

Сьогодні, 17 жовтня, в обласному онкологічному диспансері відбулася прес-конференція з нагоди Всесвітнього дня боротьби з раком грудей та Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на рак молочної залози.

У прес-конференції взяв участь головний лікар обласного онкологічного диспансеру Борис Гуля, який наголосив що рак молочної залози – це найбільш розповсюджене онкологічне захворювання серед жіночого населення України.

Запорука успіху в лікуванні раку полягає у виявленні хвороби на ранніх стадіях, усвідомленні державними інститутами та суспільством необхідності запровадження ефективних профілактичних і скринінгових програм, проведенні інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності та компетентності щодо захворювання, вихованні у населення мотиваційної компоненти до здорового способу життя і посилення уваги у ставленні до власного здоров'я.

Основними завданнями онкологічної служби області Борис Гуля називає профілактику онкозахворювань, своєчасне виявлення передракових станів та ранніх проявів захворювання, а також, звичайно, сучасні методи діагностики і лікування захворювань, в тому числі й персоніфікації лікування.

Своєчасне обстеження та здоровий спосіб життя є запорукою здорової та сильної нації. Кожному варто пам’ятати, що уважне ставлення до власного здоров’я зменшує ризики захворіти на онкологічні захворювання.

Довідково. За останні десятиліття минулого і на початку нинішнього століття (1962-2004 pp.) рівень захворюваності на рак молочної залози в Україні зріс з І7,6 до 58,9 осіб на 100 тис. населення, або більше ніж у 3 рази. Ураження жіночого заселення злоякісними пухлинами молочної залози не має тенденції до зменшення і в останні роки.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:40
Розпочала роботу новостворена Палата регіональних молод ...
Вчора 15:41
26 тис доларів США за вивезення військовослужбовця із б ...
Вчора 15:41
Понад 20 мільйонів осіб перетнули кордон України з поча ...
Вчора 15:40
На кордоні виявили старовинні годинники
Вчора 15:40
Екскерівника КЕУ та підрядника судитимуть через майже 4 ...
Вчора 15:36
Україна ділиться досвідом побудови стійкої системи соці ...
Вчора 15:34
Держприкордонслужба: Понад 20 мільйонів осіб перетнули ...
Вчора 15:32
Україна та Молдова координують спільні дії для подоланн ...
Вчора 15:30
Україна та Японія поглиблюють співпрацю у модернізації ...
Вчора 15:28
Держспецзв’язку затвердила Порядок приєднання до платфо ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення