Житомир: Спостережна комісія здійснює контроль за дотриманням прав засуджених

13.12 09:46    
Днями відбулося засідання оновленого складу спостережної комісії при виконавчому комітеті Житомирської міської ради. Під час зустрічі було обговорено та прийнято план роботи спостережної комісії на І півріччя 2017 року та підведено підсумок роботи за 2016 рік.

Позитивним моментом стало формування групи для перевірок матеріального-побутового стану, умов праці, навчання та медико-санітарного забезпечення засуджених. До складу групи також увійшли представники неурядових організацій.
Житомир: Спостережна комісія здійснює контроль за дотриманням прав засуджених

Основними завданнями спостережних комісій є організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання.

Також комісія допомагає органам і установам виконання покарань у виправленні і ресоціалізації засуджених осіб та створенні належних умов для їх тримання за допомогою залучення до цієї діяльності громадських організацій, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та громадян.

Спостережна комісія відкрита для співпраці із громадськими організаціями для підвищення ефективності діяльності у даному напрямку. Контактний телефон: 48-11-77(голова спостережної комісія Ольга Миколаївна Пашко).

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 16:16
Смертельна ДТП за участі судді на Івано-Франківщині: ДБ ...
Вчора 16:15
Рейтинг Володимира Зеленського серед республіканців і п ...
Вчора 16:14
На незаконному збагаченні викрито посадовицю Державної ...
Вчора 16:13
Судді, яка вчинила смертельну ДТП на Прикарпатті, повід ...
Вчора 10:01
Уряд запустив онлайн-платформу Ветеран PRO, яка об'єдн ...
31 жовтня 22:53
Україна власним досвідом виборола собі право не лише ім ...
31 жовтня 22:51
Мінфін: У жовтні до загального фонду держбюджету надійш ...
31 жовтня 22:49
Мінцифри: Як оформити відстрочку через ЦНАП — все, що п ...
31 жовтня 22:47
Юлія Свириденко: Уряд тимчасово заборонив експорт необр ...
31 жовтня 22:45
Павільйон Not for Sale з EXPO 2025 можна побачити Украї ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення