Житомирські фахівці відвідали наукову конференцію «Безпека ліків: від розроблення до медичного застосування»

Житомирські фахівці відвідали наукову конференцію «Безпека ліків: від розроблення до медичного застосування»

11.12 07:45    
3-4 грудня в м. Києві проходила науково-практична конференція «Безпека ліків: від розроблення до медичного застосування» для провідних фахівців медичної галузі нашої держави. У ній взяли участь виконавчий директор благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» Володимир Станіславович Мишківський і його заступник Сергій Миколайович Грищук.

На зібранні обговорювалися організаційні та методичні проблеми, пов’язані з безпекою ліків, станом і перспективами системи фармаконагляду, фармакоекономіки. Зокрема, мова йшла про моніторинг застосування лікарських засобів, організацію та проведення моніторингу стаціонару, методику проведення аналізу фінансових ресурсів у лікувально-профілактичних закладах, значення моніторингу для формування формулярної системи, планування заходів для втілення формулярної системи в ЛПЗ.

Прикметно, що з доповіддю «Значення моніторингу стаціонару за результатами пілотного дослідження» на конференції виступив С. М. Грищук. Із жовтня минулого року Житомирщина та благодійна організація «Лікарняна каса Житомирської області» бере участь у пілотному проекті Державного фармакологічного центру МОЗ України «Моніторинг безпеки й ефективності лікарських засобів».
Автор статті: Світлана Михалюк


RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:11
Прокурори Полтавщини забезпечили відшкодування до бюдже ...
Вчора 23:10
Побиття курсанта і погрози свідкам: на Волині до суду с ...
Вчора 23:09
Ремонт дороги вартістю понад 562 млн грн: прокурори зап ...
Вчора 23:09
Вимагав “відкати” з бойових виплат бійців — на Львівщин ...
Вчора 23:09
У Харкові затримано посадовицю виконавчої служби та її ...
Вчора 23:15
Київ має прискорити підготовку до зими та перейти до ук ...
Вчора 23:13
Житло для ВПО з ТОТ: доступна можливість перевірити міс ...
Вчора 23:11
Юлія Свириденко: Уряд доручив пришвидшити зміни в управ ...
Вчора 23:09
У квітні в межах держпрограми розміновано 388 га земель ...
Вчора 23:07
Уряд виділив 242 млн грн на доплати по 20 тис. грн прац ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення