Після звернення на «гарячу» лінію Ігоря Гундича пенсіонерка отримає субсидію за весь опалювальний період

02.04 09:11    
Із 12 березня минулого року на Житомирщині працює «гаряча лінія» голови ОДА Ігоря Гундича. Вже понад рік жителі активно звертаються до керівника області за допомогою, роз’ясненнями та для особистої розмови.

Серед них і Юлія Володимирівна – пенсіонерка, яка проживає у с. Млинище Житомирського району.

У лютому 2019 року жителька звернулась на «гарячу» лінію Ігоря Гундича щодо питання призначення субсидії.

За її словами, пенсіонерка одна виховує сина з інвалідністю, отримує невелику пенсію, а у платіжках за комунальні послуги упродовж опалювального періоду у графі «Субсидія» стоять нулі.

У департаменті праці, соціальної та сімейної політики ОДА роз’яснили, що через невчасне подання декларації та інформації про склад сім’ї (відповідно до постанови КМУ від 27 квітня 2018 року), родині субсидію призначили уже у 2019 році, але терміном – від 1 жовтня минулого року.

Загалом пані Юлія Володимирівна мала б отримувати субсидію у жовтні – 45,53 грн, із листопада 2018 року по квітень 2019 року середнім розміром у 1588,63 грн.

Так, як пенсіонерка вчасно і в повному обсязі сплачувала за «комуналку», цьогоріч підприємства зроблять перерахунок за субсидію, яку мала б отримувати пані Юлія у жовтні-січні.

Крім цього, вже у квітні пенсіонерка отримає субсидію у вигляді «живих» коштів за лютий та березень на картку, яку оформили в «Ощадбанку».

Юлія Володимирівна зазначає, що лише після звернення на «гарячу» лінію голови ОДА до неї надійшла інформація про призначення субсидії, а згодом і зателефонували із районного управління соцзахисту та надали всі необхідні роз’яснення.

Загалом станом на 1 квітня на «гарячу» лінію Ігоря Гундича вже звернулись 814 жителів із найрізноманітнішими проблемами – призначення субсидій, ремонти доріг, влаштування освітлення, проблем із газо- та водопостачанням, питаннями соціального захисту та охорони здоров’я.

Більшість звернень – 672 проблемні питання, які самостійно жителі Житомирщини не могли розв’язати, вирішені позитивно. Ще частина громадян отримали консультації та роз’яснення від фахівців профільних структурних підрозділів ОДА.

Також звертались жителі області і для того, аби особисто поспілкуватись із головою ОДА. На таку розмову записались із Ігорем Гундичем записались 79 людей.

«Гаряча лінія» Ігоря Гундича (0412) 42-02-02 продовжує працювати у будні з 9:00 до 18:00 год.

Усі звернення оперативно опрацьовуються у структурних підрозділах ОДА, після чого заявникам надають відповідні роз’яснення та сприяють у вирішенні питань.

Тож, якщо у вашому житті виникла проблемна ситуація і ви не можете її самостійно вирішити, звертайтесь на «гарячу» лінію голови ОДА Ігоря Гундича і гарантовано отримайте допомогу.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:05
Голова ДСНС України зустрівся з делегацією Данського аг ...
Вчора 23:04
10 тисяч євро за «послугу»: прикордонники викрили схему ...
Вчора 23:03
Прикордонники зупинили інтернаціональну трійцю, яка орг ...
Вчора 23:02
Як уникнути черг на кордоні: найменш завантажені пункти ...
Вчора 23:01
Вимагав з харківської підприємниці 1,2 мільйона доларів ...
04 листопада 18:08
LED-стрічка: універсальне рішення для сучасного освітле ...
04 листопада 00:25
Кавові машини La Cimbali: легендарна техніка для кав’яр ...
04 листопада 00:24
Що таке колоноскопія і як до неї підготуватися?
31 жовтня 22:35
Бурение скважины под ключ: особенности и преимущества
30 жовтня 22:18
Як підібрати якісний гідравлічний циліндр?
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення