У Житомирі голова ДВК, застосувавши фізичну силу, забороняв спостерігачці ОПОРИ знімати

22.07 00:27    
У Житомирі ОВО №62 на дільниці №181432 голова дільничної виборчої комісії Василь Стужук в грубій словесній формі забороняв спостерігачці ОПОРИ знімати відео, а потім штовхнув дівчину.

«Я знімала відео, як члени ДВК пакують виборчу документацію. Голова сидів в стороні, почав до мене кричати, що я маю в нього питати дозволу на зйомку, потім підійшов і схопив мене за плечі і штовхнув», – розповіла спостерігач ОПОРИ.

Голова ДВК сказав спостерігачці ОПОРИ, що вона повинна питати у нього дозволу на зйомку.

«Ви не розумієте да? Ви мене не розумієте? Ви мене запитали, що ви знімаєте? Слухай сюди, ти такий криміналіст, як я балєрина. Переставайте знімати. Ви не журналіст. Ви повинні запитати у мене дозволу», – сказав голова ДВК.

Відповідно до п.2 ч. 9 ст. 78 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: «Офіційний спостерігач від партії, кандидата у депутати, громадської організації має право: робити фото- та кінозйомки, аудіо- та відеозаписи, не порушуючи при цьому таємниці голосування».

Як повідомляла ОПОРА, у Коростишеві спостерігачу ОПОРИ забороняли фотографувати на дільниці і хотіли вигнати з приміщення. У Бердичеві члени ДВК до завершення голосування вже підписали порожній протокол, також члени ДВК забороняли спостерігачу ОПОРИ фіксувати процес підрахунку голосів на відео. У Коростені на дільницях затримали 4 журналістів, у поліції кажуть: ймовірно посвідчення підроблені. У Житомирській області на дільницях виборці голосують без паспортів, 5 ДВК не вели протокол ранкового засідання, на дільниці №180448 (ОВО №66) виборці порушили таємницю голосування. На дільницях у всіх округах спостерігачі ОПОРИ фіксують нестачу скриньок та кабінок для голосування.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 20:50
хPON – стабільний інтернет під час знеструмлень
Вчора 20:47
Рішення Уряду: Непрофільні та арештовані активи — під р ...
Вчора 20:46
У Дніпрі ліквідовано масштабний шахрайський «офіс» на 1 ...
Вчора 20:45
У Харкові правоохоронці викрили незаконний обіг підакци ...
Вчора 20:45
На Львівщині судитимуть зловмисників, які нанесли тілес ...
29 грудня 17:51
Як товщина металу впливає на точність лазерної різки
27 грудня 17:25
Почему рестораны доставляют заказы в алюминиевых контей ...
25 грудня 18:30
Огляд рейтингу служб доставки суші в Києві від Діалог U ...
24 грудня 23:27
Блендер: незаменимый помощник на кухне
23 грудня 17:34
Естетика до кінчиків пальців: як створити бездоганний м ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення