В Житомирській області під час самостійного гасіння пожежі сміття травмувалася пенсіонерка

13.09 12:56    
12 вересня о 20:04 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку в с. Межирічка Радомишльського району. На місце події виїхали фахівці 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

По прибуттю з’ясувалося, що господарка спалювала сміття на території свого приватного домоволодіння, що повністю заросло сухої травою та чагарниками, на які і перекинувся вогонь. Сусіди знайшли її всю в опіках в епіцентрі полум’я та викликали фахівців екстреної медицини.

Аби вогонь не поширився на поруч розташовану оселю, селяни почали гасити його підручними засобами. Прибулі медики госпіталізувати травмовану до лікувального закладу з попереднім діагнозом – опіки ІІІ та ІV ступенів усього тіла.

Спільними зусиллями вогнеборців та місцевого населення о 20:50 пожежу локалізовано, а о 21:38 ліквідовано. Вогнем знищено сміття та суху рослинність на площі 150 кв.м.

Попередня причина пожежі – необережне поводження з вогнем. Остаточна причина наразі встановлюється правоохоронцями.

За минулу добу рятувальники загасили ще 12 загорянь сміття на відкритих територіях та 28 пожеж сухої трави у різних районах області.

Шановні громадяни! Рятувальники нагадують, що на території області утримується найвищий рівень пожежної небезпеки. В цей період категорично забороняється розводити багаття у лісах, спалювати сміття та суху рослинність тощо. Через посушливу та вітряну погоду вогонь миттєво поширюється на великі площі. Контролювати та загасити таку пожежу дуже важко. Необхідне залучення великої кількості сил та засобів.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
08 липня 17:58
Замасковані під меблями: на Одещині прикордонники вияви ...
08 липня 17:58
На Закарпатті затримали організаторів незаконного переп ...
08 липня 17:57
Одесит зібрав «міжобласну збірну» для прориву кордону н ...
08 липня 17:57
Організатора незаконного переправлення осіб через кордо ...
08 липня 17:56
На Сумщині правоохоронці викрили протиправну схему неза ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення