За останній місяць правоохоронці виявили понад 160 правопорушень, вчинених іноземцями на Житомирщині

01.11 10:30    
В області тривають комплексні заходи по виявленню осіб, які незаконно або з порушеннями законодавства перебувають в Україні. У результаті до суду було спрямовано понад півсотні подань щодо скорочення строку їх тимчасового перебування в Україні та щодо примусового повернення іноземців до країни походження.

Спеціальні заходи поліцейські проводять разом з працівниками міграційної, прикордонної служби та інших правоохоронних структур. Тривають рейди та перевірки місць, де можуть перебувати нелегальні мігранти.

Як повідомив начальник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП Житомирщини Олексій Рубан, під час проведених заходів правоохоронці направили до суду 11 подань щодо скорочення іноземцям строку тимчасового перебування на території України, усі вони були задоволені. Також відносно 49 осіб були прийняті рішення про їх примусове повернення до країни походження.

Загалом 161 іноземця або особу без громадянства притягнено до відповідальності за вчинення адміністративних правопорушень та накладено штрафів на суму майже 37 тисяч гривень. Серед найбільш поширених - пов’язані із законністю їх перебування на території України. Також зафіксовано кілька випадків недотримання іноземцями Правил дорожнього руху та керування автотранспортом у стані сп’яніння.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 22:30
Понад 136 тисяч кв. м українських земель потребують роз ...
Сьогодні 22:29
Представники шведської компанії «MW Group» завітали до ...
Сьогодні 22:24
Київські митники виявили більше тисячі митних правопору ...
Сьогодні 22:23
Держаудитслужба отримала особливі повноваження для пере ...
Сьогодні 22:23
Контрафактні електронки та фальшиві бренди: прикордонни ...
04 листопада 18:08
LED-стрічка: універсальне рішення для сучасного освітле ...
04 листопада 00:25
Кавові машини La Cimbali: легендарна техніка для кав’яр ...
04 листопада 00:24
Що таке колоноскопія і як до неї підготуватися?
31 жовтня 22:35
Бурение скважины под ключ: особенности и преимущества
30 жовтня 22:18
Як підібрати якісний гідравлічний циліндр?
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення