Київ застряг у рекордному 15-кілометровому заторі
16.12 23:47
Ввечері у п'ятницю, 16 грудня, в Києві утворилася рекордна пробка довжиною близько 15 кілометрів.
Цього дня сервіс Яндекс.Пробки оцінив завантаженість Києва в 7 балів.
За його словами, минулого разу подібна ситуація в столиці спостерігалася 1 липня, коли йшла сильна злива. Причиною нинішніх пробок знову став дощ, запевняє прес-служба сайта.
Один з найбільших заторів утворився близько 18:00, він почався на Червонозоряному проспекті в районі Совських ставків і простягнувся через Севастопольську площу, по всьому Чоколівському бульварі, вулицями Вадима Гетьмана, Олександра Довженка, Олени Теліги, Московському проспекту до початку Московського мосту.
З ранку ніщо не віщувало особливих складнощів на дорогах , але в обід дощ посилився, і до першої години дня затори оцінювалися вже в 5 балів, які швидко перетворилися в 6.
Водії, які застрягли у великому заторі, залишали такі коментарії: "поміняюся на машину ближче до Індустріального", "хочу вертоліт", "познайомлюсь для створення сім'ї ввечері по п'ятницях", "марафон величезних металевих черепашок", "продай машину, купи велосипед".
Наразі, пробка вже розсмокталася і стан на дорогах оцінюється вже в один бал, дороги вільні.
RuporZT
|