У Києві Пейзажку відвоювали з димовими шашками

18.03 15:16    
Міністерство закордонних справ, що є власником ділянки у Києві, де розташована Пейзажна алея, від планів будувати тут вже відмовилося. Про це повідомив офіційний представник МЗС Олег Волошин.

"Ми відмовляємось від будівництва дому на цій ділянці. Це гарантовано, залізобетонно. Тому що ніхто з нормальних людей не стане зазіхати на те, що стало улюбленим місцем усіх киян", - передає ТСН слова Волошина. Натомість дипломати просять київську владу виділити їм іншу ділянку під службове житло. Тоді пейзажні коти із зайцями матимуть шанс вижити. Мальовниче місце в самому серці Києва у суботу, 17 березня, рятували політичними прапорами, саджанцями дерев, піснями й танцями та гучними скандуваннями.

Окрім голови КМДА Олександра Попова, який висадив деревце, до скверу прийшли прості кияни і громадські активісти, дорослі з дітьми та онуками. Циганський бенд протестував творчо - з піснями.

Протест проти забудови Пейзажної алеї у Києві Проте мирний характер зібрання на Пейзажці влаштовував не всіх. Із натовпу молодиків, що ховали обличчя, спочатку кинули димову шашку. А потім просто на очах міліції намагалися влаштували завісу. Затримувати порушників спокою правоохоронці не намагалися. "Воно не шкідливе. Це дитяча піротехніка", - пояснили міліціонери.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: ТСН
Україна Цікавинка Скандали
09 січня 16:43
Прикордонники викрили схему незаконного переправлення ч ...
09 січня 16:42
Алла Басалаєва провела підсумкову робочу нараду з аудит ...
09 січня 16:41
8 500 доларів США за тилову службу в ЗСУ та фіктивне пр ...
09 січня 16:41
У Львові судитимуть зловмисницю, яка розпилила газовий ...
09 січня 16:40
Поліцейські Харківщини викрили депутата місцевої ради, ...
09 січня 16:16
монтаж відеоспостереження
06 січня 18:30
Чим самокрутки привабливіші звичайних цигарок?
05 січня 17:49
Нові колісні екскаватори: майбутнє будівельної галузі з ...
02 січня 23:31
Футбол в Україні та причини його популярності
29 грудня 17:51
Як товщина металу впливає на точність лазерної різки
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення